Yeni Nintendo Labo kit 12 Nisan’da geliyor

0

Basit ve paylaşılabilir bir sanal gerçeklik deneyimi oluşturmak için geliştirilen Nintendo Switch için çıkacak Nintendo Labo’un yeni versiyonu 12 Nisan’da sunulacak.

Nintendo Labo: VR Kit, Nintendo Labo serisindeki dördüncü kit olup Toy-Con adında DIY karton kreasyonlar yapmak için araçlar sağlıyor; bu kreasyonlarla çeşitli oyunlar oynayıp Nintendo Switch teknolojisinin hepsini nasıl hayata getirdiğini keşfetmek mümkün.

Nintendo Labo: VR Kit, diğer kreasyonlarla birleşen, oyuncuları oyun dünyasıyla etkileşime girmeleri ve Nintendo Labo oyun deneyimini arttırmak için doğal hareketler ve jestler kullanmaya teşvik eden Toy-Con VR Gözlüğü dahil olmak üzere altı yeni Toy-Con kreasyonu sunuyor. Toy-Con Ateşleyicisi ile yabancı bir istilaya karşı savaş, Toy-Con Kamera ile oyun içi renkli bir okyanusu ziyaret ein ve deniz yaşamının fotoğraflarını çekmek gibi farklı deneyimler vaat ediyor.

Sosyal oyun deneyimi

Nintendo Labo: VR Kit, bir grup insanın Toy-Con kreasyonlarını elden ele dolaştırmasını teşvik ediyor, böylece odadaki herkes kolayca eğlenceye katılabiliyor. Bu sosyal oyunu teşvik etmeye yardımcı olmak için, oyuncular Nintendo Switch konsolunu Toy-Con VR Gözlüğüne yerleştirip sayısız oyunu ve deneyimi keşfetmek için gözlerine takarlar, kafa bandına da gerek kalmıyor

Nintendo Labo: VR Kit iki şekilde piyasaya sürülecek: biri tüm Toy-Con kreasyonlarını içerirken diğeri daha küçük bir proje seçeneği sunuyor.

Cevap bırakın