Yeni CoD oyunu yolda!

0

Call of Duty severlerin merakla beklediği ‘sonraki oyun’ için heyecan verici gelişmeler söz konusu…

Konsol veya PC sahibi olup da, Call of Duty serisi olmadan bir yıl nasıl geçer diye soranlardansanız, size iyi bir haberimiz var. Oyun serisi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni bir macerayla meraklılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik geliştiricisi yeni Call of Duty oyununun çıkış tarihini de resmi olarak açıkladı.

Buna göre en yeni versiyonu olan Call of Duty: Black Ops 4, 17 Mayıs’ta detayları ile kamuoyunun karşısına çıkacak, oyunseverlerle buluşacağı tarih ise 12 Ekim 2018. Şimdili yapımla ilgili bilinen herhangi bir detay bulunmuyor. Bununla birlikte geliştirici ekibin değişmemiş olmaması, önceki seriden izlerle karşı karşıya olunabileceğine işaret ediyor.

Önceki oyunlarda olduğu gibi bu kez de aynı stüdyo tarafından geliştirildiği bildirilen yapım henüz tam olarak netlik kazanmış olmayan bir senaryoya sahip. Bununla birlikte önceki Call of Duty: Black Ops serilerine benzer bir deneyim söz konusu olacak.  

Kısa da olsa bir video yayınlandı…

Haberin devamında  oyunun tanıtım videosunu görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

MediaMarkt’ta satışta olan tüm oyunları incelemek, online alışveriş ile  kısa süre içerisinde satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Cevap bırakın