Yeni Call of Duty’den yeni ve çarpıcı bir video daha

0

Call of Duty (CoD) serisinin İkinci Dünya Savaşı’nı konu edinen Call of Duty WWII isimli yeni oyununa dair görüntüler içeren bir oynanış videosu yayınlandı.

CoD serisi oyun tutkunları için ayrı yere sahip. Popüler video oyun serilerinden Call of Duty bu yıl da dolu dolu geliyor. Call of Duty WWII adıyla gelecek yeni oyuna dair bir oynanış videosu daha yayınlandı. Söz konusu video sayesinde oyuna dair pek çok soru işareti de karşılık buluyor.

Yayınlanan videoda özellikle grafikler ve efektler oldukça iddialı görünüyor. CoD serisinin önemli bir parçası olacağı düşünülen oyun henüz piyasaya sürülmeden yoğun bir ilgiye takip ediliyor.

CoD’nin yeni oyununun bu kadar merak edilmesinin sebebi de serinin köklerine dönmesi diyebiliriz. Çünkü seri özellikle Infinite Warfare oyunu ile beraber fantastik bir hale geçiş yapmıştı. Ancak oyun eskisi gibi köklerine döndü ve tekrar geçmişi konu edinmeye başladı. Zaten özellikle İkinci Dünya Savaşı konulu oyunlar epey özlenmişti. Bu bağlamda yeni oyun epey merakla bekleniyor.

Yeni Call of Duty oyununun oynanış görüntülerini haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın