Xiaomi Mi Band 4 önemli yeniliklerle gelecek!

0

Xiaomi’nin yeni nesil akıllı bilekliği Mi Band 4, bu yılın sonlarına doğru satışa sunulacak. Modelle ilgili ortaya çıkan yeni bilgiler, yeni bilekliğin pek çok önemli değişiklik ile geleceğini işaret ediyor. Xiaomi Mi Band 4 ile ilgili ortaya çıkan son sızıntılar haberimizde!

Xiaomi Mi Band 4 önemli yeniliklerle gelecek!

Daha önceden satışa sunulan tüm Mi Band modelleri, siyah-beyaz ekrana sahipti. Şarj açısından önemli getirileri olsa da, renkli ekranların daha canlı durduğunu söyleyebiliriz. SlashLeaks tarafından ortaya koyulan yeni iddialara göre yeni nesil akıllı bileklik, renkli ekranla birlikte satışa sunulacak.

Xiaomi Mi Band 4 ekranı

Ayrıca yeni modelin fiziksel bir tuş yerine kapasitif bir buton içereceği de gelen bilgiler arasında bulunuyor. Kapasitif buton, yeni modelde ekranı uyandırmak ve bazı işlevleri kullanabilmek için kullanılacak. Bununla birlikte heyecan verici yeniliklerden birisi de, Xiaomi’nin sesli asistanı Xiao AI.

Son sızıntılara göre Xiao AI, Xiaomi’nin giyilebilir cihaz modellerinde test ediliyor. Asistan’ın desteğinin şu an için Çin ile kısıtlı kaldığını düşünürsek, bu özelliğin her pazarda kullanıma sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

Cevap bırakın