WhatsApp, iOS kullanıcıları için yeni bir özellik deniyor

0

Yeni ortaya çıktığı kadarıyla WhatsApp iOS için yeni özellik üzerinde çalışıyor. TestFlight Beta Programı aracılığıyla şirketin sesli mesaj oynatma hızını test ettiğini gösteren bazı detaylar belli oldu.

WhatsApp iOS için yeni özellik: Sesli mesajların oynatma hızının değiştirilmesi

Sesli mesajların oynatma hızını değiştirmeyi sağlayan bu yeni özellik üç farklı ayar sunuyor. WABetaInfo’nun paylaştığı özelliğe göre WhatsApp’ın 2.21.60.11 sürümünde görülecek bu yeni özellik henüz kullanıcılara sunulmak için hazır değil ancak ilerleyen güncellemelerde karşımıza çıkabilir.

Bu özellikle normal hızda bir mesajı dinlerken 1.5x ya da 2.0x hızda ayarlamak mümkün hale gelecek. Söylenene göre iOS için görünen ancak Android beta kullanıcıları için de sunulması beklenen bu ayarlama, ilerleyen süreçte masaüstü sürümü için de gelecek deniyor.

Daha önce de WhatsApp’ın kullanılamayacağı telefon modelleri belli olmuştu. Eski güncellemeleri alan Android ve iOS cihazları etkileyecek bu karar sonrası şimdi de iOS desteği güncellendi. Azımsanmayacak kadar iOS 9 kullanıcısı bulunuyor ve WABetaInfo tarafından yeni çıkartılan bilgilere göre artık WhatsApp’a giriş yapılamayacak.

Cevap bırakın