Uygun fiyatlı Samsung modeline güncelleme haberi!

0

Uygun fiyatlı akıllı telefon pazarında oldukça başarılı işler çıkartan Samsung, bu modellerden birisine güncelleme haberi vererek kullanıcılarını sevindirdi. Gelen haber ile beraber Galaxy M20 Android 10 güncellemesi alacak mı sorusunun cevabı belli oldu.

 Galaxy M20 Android 10 güncellemesi alacak mı?

Samsung’un uygun fiyatlı akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy M20, Avrupa bölgesi için bir güncelleme alacak. Bu güncelleme aynı zamanda Galaxy M30 modeli için de geçerli olacak. Böylece Samsung’un giriş seviyesi iki telefon modeli yeni özelliklere kavuşacak.

Galaxy M20 Android 10 güncellemesi ile birlikte en yeni yazılım özelliklerine kavuşacak. En dikkat çekici özelliği ise One UI 2.0 arayüzüne kavuşması olacak. Bu arayüz ile birlikte telefon, daha iyi bir kullanıcı deneyimi vaat edecek.

Her iki telefon modeli için de bu güncellemenin ne zaman geleceği henüz belli değil. Ancak Avrupa bölgesindeki cihazlar için dağıtıma başlanmış durumda. Dağıtıma başlanan ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Galaxy M20 ve Galaxy M3o‘un yakın zamanda Android 10’a ve One UI 2.0’a kavuşması beklentiler arasında yer alıyor.

Cevap bırakın