Uygun fiyatlı Galaxy M01’in özellikleri sızdırıldı

0

Samsung, sahip olduğu M serisi modelleri ile uygun fiyatlı akıllı telefon arayan tüketicilere hitap ediyor. Bu kapsamda M serisi ailesi de sürekli olarak yenileniyor ve genişliyor. Son olarak, Galaxy M01’e dair bazı bilgiler ortaya çıktı. Ailenin giriş seviye modeli Galaxy M01 özellikleri ile ilgili bazı detaylar sızdırıldı.

Galaxy M01 özellikleri nasıl olacak?

Samsung’un S serisi, A serisi ve M serisi gibi farklı model aileleri bulunuyor ve bu aileler farklı bütçeye sahip kullanıcılara hitap ediyor. M serisi de bu ailenin uygun fiyatlı tarafını en belirgin şekilde temsil ediyor.  Bir süredir Galaxy M01 modelinin geleceği biliniyordu. Şimdi ise modelin bazı özellikleri, sızdırılan bir görselle ortaya çıktı.

Uygun fiyatlı Galaxy M01 özellikleri

Sızdırılan görsele baktığımızda telefonun arkasında 13 Megapiksel çözünürlüğünde bir ana kameraya sahip olacağını görüyoruz. Bu kamera f/2.2 diyafram değeri ile geliyor. Bu ana kameraya 2 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.4 diyafram değerine sahip bir derinlik sensörü eşlik ediyor. Önde ise bizi 5 Megapiksellik ve f/2.2 diyafram değerine sahip tek kamera karşılıyor.

3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile geleceği iddia edilen telefon, gücünü ise Snapdragon 439’dan alacak. 12 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli işlemci, 2 GHz hızında çalışıyor ve bünyesinde Adreno 505 GPU’ya ev sahipliği yapıyor.

5.71 inçlik bir ekran ile gelecek tolan telefon, 4.000 mAh’lik bataryadan beslenecek. Bu arada fiyatının da 118 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Cevap bırakın