Türkçe FIFA 16’nın Tam Sürümü İlk Kez Xbox One’da

0

FIFA16_XboxOne_PS4_FIFA16_DemoAnnouncement_1200x900_TR_

Oyun severler Xbox One’a özel EA Access özelliğini kullanarak dünyanın en popüler futbol oyunu FIFA 16’yı herkesten önce deneme fırsatını yakalıyorlar. Xbox One kullanıcıları, 24 Eylül 2015’te raflarda yerini alacak olan FIFA 16’ya diğer tüm platformlardan bir hafta önce, 17 Eylül 2015’te tam sürüm olarak oynayabilecek. Üstelik kullanıcılar bir ilki yaşayarak, FIFA 16’yı PC, Xbox One ve Playstation 4’te tamamen Türkçe metinlerle ve Türk Süper Lig’inin 18 lisanslı takımıyla oynayabilecek.

Deneme sürümü ise 8-10 Eylül’de!

Xbox One, PlayStation 4, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarında oynanabilecek olan FIFA 16’nın demosu 8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında oyun severler ile buluşacak. Böylece oyun tutkunları FIFA 16’nın yeni oyun özelliklerini, oyun kurgusundaki değişiklikleri ve oyuna heyecan katan yenilikleri keşfetmek için önemli bir fırsat yakalayacak.

Ekran_Resmi_2015-09-07_13_00_14

FIFA 16 Demo’da şunlar yer alacak:

Oyun Seçenekleri

Santra: Hemen sahaya çıkıp bir maç yapın. PC, Xbox One veya PS4’te, FIFA 16 Demo’ya ilk olarak El Clasico’yla başlayacaksınız: Real Madrid C.F. evinde FC Barcelona ile karşılaşıyor olacak.

FIFA Ultimate Team DRAFT: İşte yepyeni bir oyun modu: FUT Draft. Dikkatli tercihler yaparak kadronuzu oluşturun ve sahaya çıkıp offline maç yapın.

FIFA Antrenör: FIFA 16’da herkes daha yüksek bir düzeyde mücadele edebilecek. Santra veya FUT Draft oynarken yeni ipuçları almak için, yeni bir futbol antrenmanı sistemi olan FIFA Antrenör’ü kullanın.

Yeni Beceri Maçları: Maçlar yüklenirken altı yeni beceri oyununu deneme şansına sahip olacaksınız.

Bundesliga Yayın Sunumu: PC, Xbox One, ve PS4’te, Borussia Mönchengladbach’ın BORUSSIA-PARK’ta Borussia Dortmund’u konuk ettiği maçın özgün maç yayını grafiklerini göreceksiniz.

En İyi Takımlar

Demoda üst düzey 10 kulüp takımının yanı sıra iki kadın futbol takımı da bulunuyor; bunlardan biri de Dünya Şampiyonu ABD Kadın Milli Takımı.

Kulüpler: 

FC Barcelona

Borussia Dortmund

Borussia Mönchengladbach

Chelsea FC

Inter Milan

Manchester City

Paris Saint-Germain

Real Madrid C.F.

River Plate

Seattle Sounders

Kadın Milli Takımları:

Almanya

ABD

Cevap bırakın