The Sims 4, 17 Kasımda konsola geliyor!

0

Yılın merakla beklenen gelişmesine sayılı ay! The Sims 4’te PC’de sonra PS4 ve Xbox One’a geliyor;  geri sayım başladı…

The Sims, tüm zamanların en çok oynanan ve en çok bilinen serilerinden biri kuşkusuz. Mobil versiyonlarıyla da adından söz ettiren serinin özellikle masaüstü tarafında haklı bir ünü bulunuyor. 2015’te çıkışını gerçekleştiren The Sims 4, PC ve Mac’ten sonra, konsola da geliyor. Geriye sayım nihayet tamamlanmak üzere, sonraki Sims yapımı için son birkaç ay…

17 Kasım 2017’de yayınlanacağı bildirilen oyun, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabilecek. Ayrıca konsol üzerinden çok sayıda eklenti paketi de satın alınabilecek. Bu yönüyle oyun içi satın alım tarafında da önemli adımların atılmak üzere olduğu anlaşılıyor.

Konsol hamlesi ile ilgili görüş belirten The Sims 4 yapımcıları, oyunun PlayStation 4’te PC ile aynı yapıda olacağının altını çiziyorlar. Bu açıklamanın temelinde geçtiğimiz yıllarda, bir önceki seri Sims 3’te, oyun meraklılarının konsolda PC’de olduğu kadar memnun kalmamaları yatıyor.

Merakla bekleniyor

The Sims 4’ün konsol versiyonunun özellikle yılsonundaki tatil dönemlerinde ABD pazarında yoğun talep görmesi bekleniyor. Öte yandan ülkemizde de ilgi görecek yapımlardan biri olacağını şimdiden belirtmek mümkün.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın