Samsung’dan dünyanın ilk tablet piyanosu

0

İngiliz şarkıcı ve piyanist Myleene Klass, dünyanın “tamamıyla Samsung tabletlerinden yapılan” ilk düz piyanosu ile Londra’nın ünlü alışveriş noktalarından Spitalfield Market’a yılbaşı coşkusunu getirdi…

1450343515_Samsung_tablet_piyano

Samsung Electronics, en yeni tableti Galaxy Tab S2 ile dünyanın dört bir yanındaki müzik tutkunlarını sevindirecek yaratıcı bir inovasyona imza attı. İngiltere’nin popüler ismi Piyanist Myleene Klass ile işbirliğine giden Samsung, 100 adet Galaxy Tab S2’den meydana getirdiği “dünyanın ilk düz piyanosu”nun tanıtımını Londra’nın ünlü alışveriş noktalarından Spitalfield Market’ta gerçekleştirdi.

Piyanist Myleene’i bir noel ağacının altında koskoca bir hediyenin paketini açarken görenler, karşılarına onlarca Samsung Galaxy TAB S2 ile oluşturulmuş koca bir piyano çıkınca gözlerine inanamadı. Tablet (piyano) tuşlarının başına geçen sanatçı, tüm Spitalfield Market’a yayılan müziğiyle kasvetli bir Aralık gününü aydınlatmayı başardı.

Piyanonun lansmanında konuşan Myleene; Galaxy Tab S2’lerden yapılanpiyanoyu şöyle değerlendirdi:

“Hiçbir şey beni kızlarımla piyanonun başına geçmek kadar mutlu edemez. Gerçekten de bir ilki başaran Samsung Tab S2 piyano, daha önce çaldıklarımdan çok farklı. Küçük kızım ‘Jingle Bells’ çalmayı yeni öğrendi; bu piyanoyu denemekten çok hoşlanacağına eminim.”

Tableti, yılbaşı planları ve organizasyonu dahil olmak üzere hayatın her alanında olmazsa olmaz bir araç olarak gördüğünü belirten Myleene, “Yılbaşı alışverişinden Skype’ta arkadaşlarım ve ailemin yeni yılını kutlamaya kadar her konuda tabletimden yardım alıyorum” dedi.

Media Markt’taki her bütçeye uygun tablet seçenekleri için buraya tıklayınız…

Cevap bırakın