Samsung yeni telefonu ile bir ilke imza atacak!

0

Geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği dört arka kameralı Galaxy A9 ile dünyada bir ilke imza atan Samsung, bu kez kendi içerisinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Zira, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisinin Snapdragon 710‘dan güç alan ilk akıllı telefonu hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

Henüz model adı belli olmayan telefonun, SM-G8870 model koduna sahip olacağı kesinleşti. Son dönemde tanıtılan modeller ile benzer şekilde Infinity Display tasarımının kullanılacağı cihazın ekranı diğer modellere kıyasla farklı olacak.

Samsung’dan üç arka kameralı yeni akıllı telefon geliyor!

Zira, 18.5:9 en / boy oranına sahip mevcut AMOLED panellerin aksine, bu yeni modelde, önümüzdeki yıl Galaxy S10’da kullanılması planlanan 19.5:9 formatında üretilen bir ekrana yer verilecek. Bunun yanı sıra Galaxy A7 (2018) modeli ile benzer şekilde bu akıllı telefonda üç arka kamera yer alacak.

üç arka kameralı telefon

3000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenmesi beklenilen telefonun, depolama ve RAM kapasitesi şu anda bilinmiyor. Android 9 Pie ile kutudan çıkacak olan telefon, büyük ihtimal ile Galaxy A serisinde yer alacak ve sahip olduğu işlemci sayesinde, Galaxy A9’un (2018) üzerine konumlandırılacak.

 

Cevap bırakın