Samsung S20 Fan Edition performans testi ortaya çıktı

0

Samsung’un amiral gemisi serisi Galaxy S20 serisinin son bir üyesi daha yakın zamanda karşımıza çıkacak.  Galaxy S20 Fan Edition olarak adlandırılacak olan model için performans testi şimdiden sızdırıldı. Peki Galaxy S20 Fan Edition performans testi sonuçları nasıl?

Galaxy S20 Fan Edition performans testi sonuçları nasıl?

Samsung’un amiral gemisi serisine yeni bir model ekleniyor. Galaxy S20 serisine eklenecek olan ve birçok kullanıcı tarafından merak edilen Galaxy S20 Fan Edition, GeekBench testi ile tekrar gündeme geldi. Galaxy S20 Fan Edition performans testine baktığımızda modelin tekli işlem testinde 588 puan ve çoklu işlem testinde 2448 puan aldığı ortaya çıkıyor. Test raporunda yer alan diğer bilgilere göre modelin 8 GB RAM’e sahip olacağı ve Android 10 ile kutudan çıkacağı görülüyor.

Model hakkında en çok konusulan konulardan bir tanesi de kuşkusuz işlemci modeliydi. İşlemci modeli de bu test ile beraber kesinleşti ve telefon karşımıza Exynos 990 ile çıkacak. Üst seviye bir performans vermesi beklenen modelin 2020 yılının sonlarında bibzler ile buluşacağını belirtelim.

Cevap bırakın