Samsung Gear S2 iPhone ile birlikte kullanılabilecek

0

1449270577_Gear_S2__1_

Akıllı saatlerin çok sükse bir trend olmamakla birlikte her geçen gün daha fazla ilgi gördüğü, satışların arttığı ve bu alanda geliştirme çalışmalarının da devam ettiği görülüyor. Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz gibi çok sürpriz markalar dahi bu tüketici elektroniği segmentine dahil olabiliyor. Samsung ise akıllı saatleri ile uzun yıllardır teknoloji raflarında ve yeni modeller sunmaya da devam ediyor.

Kore merkezli şirketin 2015 sonunda görsellerini paylaştığı, 2016 Ocak ayında ise ABD’de düzenlenen teknoloji fuarı CES 2016 kapsamında tanıttığı Gear S2, kendi alanında ön plandaki modellerden. Ciddi bir tanıtım faaliyeti yürütülen akıllı saatin, Türkiye’de de hatrı sayılır bir ilgi ile karşılandığı biliniyor. Öte yandan cihazın yalnızca Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla birlikte kullanılabiliyor olması eleştiriliyordu. Samsung’tan beklenen adım geldi… 1449134403_Samsung_Gear_S2

Samsung Gear S2 akıllı saatine Android’in yanı sıra iOS desteği de sunulmaya başlandı. İlk aşamada pilot ülkelerde söz konusu olan bir güncelleme beraberinde gelen yeni yazılım uyumluluğu, kısa süre zarfında Türkiye’deki kullanıcılara da sunulacak.

Gear S2, bir güncelleme ile birlikte iOS 8.4 ve sonraki sürümlerle uyumlu cihazlarla da kullanılabilecek. Böylelikle ilgili model de hem iOS hem de Android cihazlara uyumlu hale gelmiş olacak.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Samsung Gear S2 hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın