Samsung Galaxy Z Flip’e rekor ilgi

0

Samsung’un katlanabilir ekranlı ikinci akıllı telefonu, Hindistan’da ön siparişlerinin açılmasıyla birlikte rekor ilgi ile karşılandı ve dakikalar içerisinde tükendi. İşte detaylar…

Buraya tıklayarak tüm detaylarını inceleyebileceğiniz Samsung’un katlanabilir ekranlı ikinci akıllı telefonu Galaxy Z Flip, Asya ülkesi Hindistan’da rekor taleple karşılandı.

Birçok otoriteye göre piyasadaki en iyi katlanabilir telefon olan Galaxy Z Flip, Hindistan’da ön siparişleri açıldıktan sadece birkaç dakika sonra tükendi. Kaç adet cihazın satıldığı açıklanmazken stokların bittiği kaydedildi.

İnanması güç bir ilgi ile karşılanan Android işletim sistemine sahip katlanabilir akıllı telefon, Hindistan’daki ilk sahiplerine 26 Şubat 2020 itibarıyla merhaba diyecek. Bu arada halihazırda yapılamayan ön siparişlerle ilgili tüketicilerin ‘stokta’ bildirimi almak için kayıt yaptırabileceği bilgisi paylaşıldı.

Galaxy Z Flip’in dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan Hindistan’da 109.999 Hindistan Rupisi’ne satılıyor. Söz konusu rakam, basit bir kur çevirici ile ele alındığında yaklaşık 1530 dolara, yani 9300 TL’ye denk geliyor.

Hem katlanıyor hem de iddialı özelliklere sahip..

Samsung Galaxy Z Flip, son dönemin öne çıkan inovatif mobil cihazlarından. Snapdragon 855+ işlemcisi, 8 GB RAM’i ve 256 GB depolama alanıyla geliyor. Ek bir depolama desteği sunmayan modelde 2636×1080 çözünürlükte 6.7 inçlik dinamik AMOLED ekran, arkada 12 + 12 MP çift, önde 10 MP kamera bulunuyor.

Cevap bırakın