Samsung Galaxy S21 Fan Edition yolda olabilir

0

Samsung Galaxy S21 ailesini yakın bir zaman önce tanıttı. Türkiye’de de satışa çıkan bu akıllı telefon serisi pek çok açıdan değerlendirilmişti. Şimdi bu üç modelden oluşan aileye yeni bir üye daha katılacak deniyor: Samsung Galaxy S21 FE yani Fan Edition. Samsung Galaxy S20 FE ile dikkat çeken şirket, S21 ailesi için de benzer bir plan kurguluyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S21 FE modeli geliyor

İsabetli Samsung haberleriyle bilinen SamMobile tarafından ortaya atılan iddiaya göre, SM-G990B adlı telefon Samsung’un yeni serisinin Fan Edition olan sürümü olacak.

Samsung’un FE modellerine önem vereceği zaten bir süre önce ortaya çıkmış ve yeni modellerde de FE damgasını göreceğimizin sinyallerini almıştık. Şimdi ise en yeni piyasaya çıkmış amiral gemisi için daha düşük özelliklerde ama yine de güçlü bir telefon karşımıza çıkacak.

Her ne kadar FE modelleri amiral gemisi olmasa da güçlü özellikleri ve tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle Galaxy S20 FE modelinin ülkemizde de satışa çıktığı ve beğenildiği düşünüldüğünde S21 modelinin Fan Edition sürümünün beklenmesi pek de sürpriz olmuyor.

Samsung Galaxy S21 FE-0

Peki bu yeni sürüm hakkında neler biliyoruz? Öncelikle söylenenlere göre telefonun Android 11 sürümü ve 5G özelliği ile çıkacağı biliniyor. Buna ek olarak LTE varyantının da olacağı söyleniyor. Telefonun microSD karta sahip olmayacağı bunun yerine yalnızca 128 ve 256 GB depolama alanına sahip olacağı aktarılıyor.

Aynı zamanda gümüş, pembe, mor ve beyaz renklerle sunulacağı belirtiliyor olsa da elbette FE modelinin geleceği yüzde yüz kesin değil. İlerleyen günlerde bazı somut bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Cevap bırakın