Samsung Galaxy A70s göründü

0

Yakında duyurulması beklenen Samsung Galaxy A70s; Snapdragon 675 işlemci, 6 GB RAM ve FHD + çözünürlüklü ekrana sahip olacak. İşte detaylar…

Akıllı telefon ekosisteminde Apple, Samsung gibi şirketlerin 2019 yılındaki ‘en üst düzey’ modelleri geride kaldı. Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Galaxy Note 10, şüphesiz yılın öne çıkan Android işletim sistemli akıllı telefonları arasında. Öte yandan teknoloji şirketinin çalışmaları durmak bilmiyor. Bu kez de A serisindeki yeni bir modelle ilgili bilgiler kamuoyunda yer buldu.

Samsung’un Galaxy A serisinin sıradaki üyelerinden A70s, geride kalan dönemde bazı teknik listelemelerde görünmüştü, şimdi de Google Play’deki listelerde kendisine yer buldu. Böylelikle cihazın Snapdragon 675 yonga seti ve 6 GB RAM’la birlikte FHD + çözünürlüklü ekrana sahip olacağını doğrulandı. Resmi duyuru öncesinde oldukça kapsamlı bir dizi ayrıntı açığa çıkmış oldu özetle.

Az kaldı…

Daha önce Samsung Galaxy A70’in ‘küçük bir’ yenileme geçireceği öğrenilmişti, bu kapsamdaki Samsung Galaxy A70s, aynı ürün ailesindeki Galaxy A30 ve Galaxy A50 gibi yeni bir tasarımla birlikte gelecek. Son olarak modelde kamera sisteminin 64 MP çözünürlüğe imkan tanıyan Samsung Bright GW1 sensörüne sahip olma olasılığı oldukça yüksek.

Samsung Galaxy A70 hakkında daha fazla bilgi ve onlina alışveriş için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın