Samsung Art PC Pulse serisi detaylandı!

0

samsung-artpc-pulse

Samsung, yeni masaüstü PC serisi Art PC Pulse ile ses getirmeye hazırlanıyor. Tanıtımdan önce bazı detaylar açığa çıkmış durumda.

Güney Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi Samsung, yakın zaman içerisinde sıra dışı bir masaüstü bilgisayar serisiyle teknoloji dünyasını şaşırtmaya hazırlanıyor. Detayları açığa çıkan seri, Samsung Art PC Pulse olarak gelecek ve farklı konfigürasyonlarda model alternatifleri sunulacak.

Tasarımda fütüristik detaylar

İddialı tasarımıyla dikkat çeken seri, dairesel kasası ve siyah rengiyle ön planda olmaya aday. 14 cm en, 14 cm genişlik ve 31 cm uzunluk ölçülerinde. Bildirimlerle rengi değişen ışık halkası ile oyuncu bilgisayarlarını çağrıştırmayı hedeflediği anlaşılan Samsung Art PC Pulse serisi modellerde donanımın da kolaylıkla yapılandırılabileceği (donanımın güncellenebileceği) kaydediliyor.

pulse

İddialı donanım özellikleri

Intel Core i5/i7 işlemciler, 256-1 TB arası sabit disk, 16 GB’a kadar RAM, AMD Radeon RX460 ekran kartı Samsung Art PC Pulse serisinde öne çıkan donanımsal yapılandırma özellikleri. Fiyatlar, donanımın yüksekliğine göre değişecek. Yazılım tarafında ise Windows 10 önyüklü gelen modellerde ses sisteminin Harman Kardon imzası taşıdığı da netlik kazanmış unsurlar arasında.

Çıkış tarihi

Gelen bilgilere göre söz konusu seri, bazı ülkelerde 28 Ekim 2016 itibarıyla satışa sunulacak. Samsung Art PC Pulse Türkiye fiyatları ve çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın