Saçlarda “Süperstar” dalgası!

0

Güneşin içimizi ısıtan sıcaklığı, dalga sesleri, rengarenk elbiseler ve unutulmaz yaz akşamları… Yazı kim sevmez ki? Yazın enerjisini saçlarına taşımak isteyenler için güzel haberlerim var…

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil mevsimi de başladı. Tatilde ne giyeceğimiz kadar, saçlarımızı nasıl şekillendireceğimiz de oldukça önemli. Tatile giderken yanınızda kuaförünüzü de götüremeyeceğiniz için en iyisi iyi bir saç şekillendiriciye bavulunuzda yer açmak! Hem böylece plajda güneşlenirken, happy hour partilerinde ve gece gezmeleri için saçlarınızı şekillendirebilir, günün her saati bakımlı görünebilirsiniz.

Tatilde saçlarınız sağlıkla ışıldasın

Tatilde saçlarınızı bir türlü istediğiniz gibi şekillendiremiyor musunuz? Kuaförde uzun saatler geçirecek kadar vaktiniz mi yok? Ya da tatile gittiğiniz küçük sahil kasabasında kuaför zaten bulunmuyor mu? Hiç sorun değil, Arzum’un yeni saç şekillendiricileri imdadınıza yetişiyor! Pratik kullanımı ve uygun fiyatlarıyla bu hafta saçlarımızı ahenkle dalgalandıracak ürünleri inceledim. İşte kuaför masrafınızı da yarı yarıya azaltabileceğiniz yeni saç şekillendiriciler…

Dalgalı saç sevenler için… 

Arzum Buka İyonlu Saç Maşası: Arzum Buka İyonlu Saç Maşası ile kusursuz ve dalgalı saçlar yaratabilirsiniz. Titanyum seramik özelliği yüksek ısının saçlarınıza eşit olarak dağılmasını sağlıyor ve böylece noktasal ısınmalarla saçınızın zarar görmesi engelliyor. Titanyum seramik kaplı maşa ve klips saçlarınızın düzgün ve pürüzsüz bir görünüme ayrıca kaygan bir yüzeye sahip olmasını sağlıyor.

Arzum Buka İyonlu Saç Maşası sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde saçlarınızı şekillendirebiliyorsunuz. Maşanın sıcaklığı 150 -230 c arası sıcaklığa ayarlanabiliyor. Ancak çok yüksek ısı saçların yanmasına neden olabileceği için en fazla 185 derecede saçlarınızı şekillendirmenizi tavsiye ediyorum. Cihaz negatif iyon akımı oluşturan yeni iyonik teknoloji ile donatılmış. Negatif iyonlar, saçlarınızda biriken statik elektriği atıyor ve böylece saçınız daha yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşuyor.

Saçlarınız “Süperstar”lar gibi havalı olsun

Arzum Superstar Saç Düzleştirici Fırça: Bu sihirli fırça; saçınızın doğal nemini koruyarak, seçtiğiniz sıcaklık ayarında sabit ısı yayarak saç hücrelerine hızlı nüfuz ediyor; hızlı ve kolay kullanımı ile günün yirmi dört saati “süperstar” gibi bakımlı görünebilirsiniz.

Kısa sürede kullanılabilir hale gelen bu sihirli fırçayla yumuşak ve düz bir saç stili elde edebilirsiniz. Seramik kaplama düzleştirici fırça sayesinde saçlarınızı düzleştirmek için şekilden şekile de girmenize artık gerek kalmadı. Saçlarınızı nasıl tarıyorsanız, saç düzleştirici fırçayı da o şekilde kullanıyorsunuz. Hatta saçınızı öne atıp, saç diplerinizden saç uçlarına doğru taradığınızda daha hacimli ve dolgun bir görünüm de elde edebilirsiniz..

Saç şekillendiricileri kullanırken dikkat!

Saç şekillendiriciler her ne kadar hayat kurtarıcı olsa da, bu tarz ürünleri kullanırken dikkat etmemiz gereken önemli detaylar var:

  • Saç şekillendiricinizi yüksek ısıda kullanmayın, saçlarınız yanabilir. 185 derece saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.
  • Suya yakın yerlerde saç şekillendiricinizi bulundurmayın, elektrik çarpabilir.
    Küçük yaştaki çocukların kullanımına izin vermeyin. Kendilerini yakabilir ya da elektrik çarpabilir.
  • Saçlarınızı şekillendirdikten sonra saç şeklinizin kalıcı olması için saç bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın