Resident Evil 7 Gold Edition’ın duyurusu gerçekleşti

0

Oyun endüstrisinin en uzun soluklu serilerinden biri olan Resident Evil’ın en son yapımı Resident Evil 7: Biohazard adıyla gelmiş, otoritelerden olumlu görüşler almayı da bilmişti. Ülkemizde de yoğun ilgi gören yapım arasında bulunan oyunun yeni bir versiyonu için resmi duyuru ve tanıtım videosu paylaşıldı. Resident Evil 7: Biohazard standart versiyonunun geliştirilmiş bir yapısı durumundaki Resident Evil 7 Gold Edition için çıkış tarihi ve detaylar aktarıldı.

Resident Evil 7 Gold Edition, Resident Evil 7: Biohazard içeriğinin dışında Banned Footage Vol. 1 eklentisi Nightmare, Bedroom & Ethan Must Die ile Banned Footage Vol. 2 (21, Daughters & Jack’s 55th Birthday) eklentilerini de içerecek. Ek olarak söz konusu versiyon, yeni End of Zoe ve Not a Hero adlı içerikleri de sunacak. Bu sayede Oldukça genişletilmiş ve dolayısıyla zenginleştirilmiş bir Resident Evil deneyimi oyun meraklılarıyla buluşacak.

Haberin devamında tanıtım videosunu paylaştığımız versiyonun çıkış tarihi 12 Aralık 2017 şeklinde belirtilmiş durumda. Geleceği platformlar da beklenildiği üzere Sony PS4, Xbox One ve Windows PC’ler.

Oyunun Collector’s Edition adlı oldukça kapsamlı bir versiyonu da geçtiğimiz yılın Kasım ayında duyurulmuştu.

Son bir detay olarak oyunun indirilebilir içerikleri End of Zoe ve Not a Hero, ayrı olarak edinilebilecek, bunların çıkış tarihleri de yine 12 Aralık olarak belirlendi.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın