Rekabete hazır oyun bilgisayarı Predator Triton 300

0

İnce ve hafif dizüstü oyun bilgisayarı Triton 300, rekabetçi oyuncuların masaüstü seviyesinde yüksek performansı ve üstün oyun deneyimini gittikleri her yere götürmesini, her an rekabete hazır olmasını sağlıyor.

Predator Triton 300, mücadeleden çekinmeyen ve oyun cihazlarından en üstün performansı beklerken tasarımdan ödün vermek istemeyen oyuncular için tasarlandı. Performans ve donanım kabiliyetlerinin mükemmel birleşimini ince bir tasarımda sunan Predator Triton 300’ün 19,9 mm inceliğindeki alüminyum kasası, sade, mat siyah tasarıma ve mavi ışıklı hatlara sahip.

Gücünü 10. Nesil Intel® Core i7-10750H işlemciden alan Triton 300 (PT315-52), NVIDIA GeForce GTX 2070 grafik kartı ve 16 GB DDR4 (32 GB’a kadar yükseltilebilir) bellekle donatıldı. Dizüstü oyun bilgisayarı, oyuncuların mümkün olan en geniş oyun seçeneği özgürlüğünün keyfini çıkartabilmesi için 1 TB SSD depolamaya sahip. Killer E2600 Ethernet, Killer Wi-Fi 6 AX1650i ve Kontrol Merkezi 2.0 ile ise nerede olunursa olunsun, hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyun deneyimini garantiliyor.

Ayrıntılar…

İnce çerçeveli tasarıma sahip 15,6 inç Full HD IPS ekran, 144 Hz yenileme hızı ve 3 ms tepki süresiyle gerçekçi grafikler ve canlı renkler oluşturarak, tüm ayrıntıları gözler önüne seriyor ve oyunlara hayat veriyor. DTS:X® ULTRA teknolojisi sayesinde ise, kullanıcılar herhangi bir kulaklığı veya hoparlörü üst düzey bir 360° ses sistemine dönüştürüyor. Sevdikleri film, müzik ve oyunları son derece gerçekçi seslerle yaşayarak deneyimliyor.

Cevap bırakın