Redmi Note 8 serisinin reklam filmi yayınlandı

0

Redmi Note 7 ailesi bir süredir piyasada boy gösteriyor. Ancak şirket şimdilerde Redmi Note 7 ailesinin halefi için hazırlıklarını sürdürüyor. Tam bir hafta sonra Redmi Note 8 serisi görücüye çıkacak. Ancak bu lansmandan önce akıllı telefon üreticisi, telefonun tanıtım filmini yayınladı.

Redmi Note 8’in reklam filmi ortaya çıktı

Redmi Note 8 için yayınlanan tanıtım filminde bir rock grubunun davulcusunu görüyoruz. Kameraya yaklaşan kadın ’64 Megapiksel kamera ile güzel dünyanın daha fazlasını görebilirsiniz’ diyor. 64 Megapiksel vurgusu Pro modele işaret ediyor.

Redmi, 29 Ağustos günü düzenleyeceği lansmanda Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro modellerinin yanında 70 inçlik bir akıllı televizyon da tanıtacak. Bu arada söylentiler lansmanda en az iki akıllı telefonun tanıtılacağına işaret ediyor.

Akıllı telefonlarla ilgili diğer özellikler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Ancak, Pro sürümde Samsung tarafından geliştirilen 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir sensör kullanılacağı biliniyor. Redmi Note 8’in arkadaki ana kamerası ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde ISOCELL Bright GM2 olacak.

Redmi Note 8 Pro’da 64 Megapiksellik ana kameranın yanı sıra 12 Megapiksel, 8 Megapiksel ve ToF kamera da kullanılacak. 5000 mAh bataryadan gücünü alacak olan akıllı telefonun fiyatının ise yaklaşık olarak 250 Euro olması bekleniyor.

Cevap bırakın