Redmi Note 11 Pro ile çekilen ilk fotoğraf paylaşıldı!

0

Xiaomi’nin yeni orta sınıf modellerinden Redmi Note 11 serisi, 28 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Son günlerde adından sıkça söz ettiren bu telefonlar, lansmana birkaç gün kala belki de son sızıntılarıyla tekrar ortaya çıkıyor.

Geçtiğimiz haftalarda yeni Redmi Note 11 serisine dair pek çok bilgi sızdırılmıştı. Bu sızıntılara ek olarak Redmi, kendi hesabından yaptığı paylaşımlar ile telefonlar hakkında daha fazla bilgiyi gözler önüne serdi. Şimdi buna bir yenisi daha ekleniyor.

Redmi Note 11 Pro, 108 Megapiksel kameraya sahip olacak

Kısa süre önce Weibo üzerinden paylaşım yapan Redmi, iddialı modellerinden Redmi Note 11 Pro’nun kamera ayrıntılarını ve bununla çekilen bir fotoğrafı yayımladı.

Paylaşılan resmi bilgilere göre Redmi Note 11 Pro, amiral gemisi telefonların sahip olduğu 108 Megapiksel ana kamera ile donatılacak. Üstün görüntüleme teknolojisi sunan bu lens, bir fotoğrafın kalitesini çok fazla düşürmeden yakınlaştırmaya da olanak tanıyacak.

Redmi Note 11 Pro’nun 108 Megapiksel lensi, 9’u 1 arada teknoloji, 2.1μm büyüklüğünde tek piksel ve daha fazla ışık alanı sunacak. Ayrıca çift ISO teknolojisi, gece sahnelerinde daha net görüntüler elde etmenizi sağlayacak. İşte bunun örneklerinden biri olan, akşam üzeri Redmi Note 11 Pro ile çekilen resme aşağıdan göz atabilirsiniz.

Redmi Note 11 Pro’nun 108 Megapiksel lensindeki füzyon teknolojisi, akşam üzeri çekilen görüntülerde şeffaf ve saf görünüm sunmakta. Doğru pozlama ve gökyüzü rengini ayarlayan bu teknoloji sayesinde, üst düzey manzara çekimleri elde etmek mümkün.

Diğer teknik özellikler açısından Redmi Note 11 serisi, ultra dar kenar ve ince çerçevelere sahip AMOLED ekran ile donatılacak. 120Hz yenileme hızını destekleyen bu ekran, oyunlarda deneyimi daha da iyi hale getirmek için ayrıca 360Hz dokunmatik örnekleme hızını da destekleyecek.

Cevap bırakın