POCO F3 ve POCO X3 Pro tanıtıldı

0

POCO 2 yeni amiral gemisi akıllı telefonunu duyurdu. İşte detaylar…

POCO Global, gerçek bir performans canavarı olan POCO F3 ve güçlü performansıyla dikkatleri üzerine toplayan POCO X3 Pro’yu duyurdu.

Qualcomm Snapdragon 870 5G platformunu kullanan POCO F3, markanın bugüne kadarki en mükemmel cihazı olarak dikkatleri üzerine topluyor. POCO F3 ayrıca 120 Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç E4 AMOLED Nokta Ekran ve Dolby Atmos® ses özellikleriyle donatıldı. Güçlü, ancak ince ve hafif bir tasarıma sahip olan POCO F3, üst düzey amiral gemisi modellerin liginde kolayca yerini alıyor.

Birinci sınıf işlemci, ekran ve ses kalitesine sahip olan yeni akıllı telefon modellerinden POCO F3, güçlü performansı ve eğlence deneyimiyle öne çıkarken POCO X3 Pro ise oyuncular için özel olarak tasarlanan ve yükseltilen güçlü yönleriyle dikkat çekiyor.

Önceki modeli oyun ve teknoloji meraklılarının birinci tercihi haline gelen ve bu özellikleri koruyan POCO X3 Pro, şu an piyasada bulunan en güçlü 4G platformlarından biri olan Qualcomm® Snapdragon™ 860 Mobile Platformuyla performans konusunda çıtayı daha da yükseğe çıkarıyor. Artırılan yüksek hız, depolama kapasitesi ve RAM seçenekleri ile POCO X3 Pro, oyun deneyimini bu fiyat seviyesinde eşi benzeri bulunmayan bir noktaya taşıyor.

POCO Global Başkanı Kevin Qiu, “28 Şubat 2021 itibarıyla POCO, 2018’de POCO F1’in ilk lansmanından bu yana toplam 13 milyon akıllı telefon satma başarısını gösterdi. Sadece POCO X3 NFC modelinin dünya genelinde satışları 7 ay içinde 4 milyonu aştı. Kullanıcıların tam olarak ihtiyaç duyduklarını ve DAHA FAZLASINI sağlayarak POCO’nun başarısını sürdüreceğiz.” dedi.

Cevap bırakın