PlayStation 5 için en net sızıntı ortaya çıktı

0

Oyuncuların uzun zamandır beklediği PlayStation serisinin en yeni üyesi PlayStation 5’in bu yılın son aylarında tanıtılacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Bu haberin ardından artan PlayStation 5 sızıntıları ile beraber oyuncuların heyecanı daha da çoğalırken, son gelen sızıntı bu heyecanı doruk noktasına çıkarttı. PlayStation 5 kontrolcüsü, şu ana kadar en net görseli ile karşımıza çıktı.

PlayStation 5 kontrolcüsü tekrar ortaya çıktı!

PlayStation 5 nasıl olacak soruları tanıtım zamanı yaklaştıkça cevap bulmaya başladı. Önceki zamanlarda da sık sık karşımıza çıkan PlayStation 5 ve kontrolcüsünün tasarımı, bu sefer daha net bir şekilde karşımıza çıktı. Sızdırılan görsellerde oyuncuların en merak ettiği ve hassas olduğu konulardan birisi cevap buldu. PlayStation 5 kontrolcüsünün, oyuncuların da istediği gibi eski kontrolcüden farklı olarak radikal bir değişikliğe sahip olmadığı görülüyor.

Sızıntılar günden güne devam ederken belli olan detaylar arasında PlayStation 5 ile beraber karşılacağımız ilk oyun da kendisine yer buldu.Godfall isimli oyun, 2020 yılında Sony’nin en yeni konsolu ile birlikte çıkış yapacak. Yapılan açıklamaya göre Godfall, üçüncü şahıs nişancı açısından oynanacak. Oyun doğrudan yakın dövüşe odaklanacak.

Cevap bırakın