Plaj çantanızın içinde ne var?

0

Bir süredir sosyal medyada arkadaşlarınızın paylaştığı deniz, kum, güneş fotoğraflarından sonra sonunda siz de tatile çıkıyorsunuz. En sevdiğiniz kıyafetlerinizi, güneş kremlerinizi, rahat terliklerinizi yanınıza aldınız ve sıra geldi teknolojik cihazlarınızı hazırlamaya. Ne mi alacaksınız? Gelin birlikte karar verelim…

Tatile çıktığımızda deniz kenarında, kumsalda fotoğraf çekmeyi, hikaye oluşturmayı ve sosyal medyada arkadaşlarımızla paylaşmayı çok seviyoruz. Tabii bunun için suya ve toza dayanıklı ya da su geçirmeyen birkaç ürün işinizi daha da kolaylaştırabilir. Öncelikle su altında çekim yapmak isterseniz, bunun için su geçirmeyen cep telefonu modelleri var. Ancak telefonunuzun su geçirmeme gibi bir özelliği yoksa farklı markaların su geçirmeyen kılıflarını tercih edebilirsiniz. Örneğin Celly’nin rengarenk su geçirmez kılıfları, akıllı telefonlarınızı hem su altında kullanmanıza olanak sağlayacak hem de telefonlarınızı kum ve kremden koruyacak. Yumuşak silikon dokusu sayesinde, kılıf varken de telefonların dokunmatik ekran özelliğini kullanmaya olanak sağlayan Celly, siyah, mavi ve sarı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip.

Suda kitap mı okunur?
Evet, okunur. Yeni Kobo Aura H2O, mavi ışığa maruz kalma oranını azaltan ComfortLight PRO özelliği ve geliştirilen su geçirmeme teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeken bir ürün. Hiç endişe etmeden, havuz başında kitap okuma keyfi yaşayacağınız yeni Kobo Aura H2O, içten dışa su geçirmezlik sağlayan HZO Protection özelliğine sahip. 2 metreye kadar suyun içerisinde, 60 dakikaya kadar su geçirmeyen yeni Kobo Aura H2O ile plajda ve havuz kenarında rahatlıkla kitap okuyabilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, mavi ışığa maruz kalma oranını azaltan ComfortLight PRO, günün hangi saatinde olduğunuzu belirleyip beyaz gün ışığından turuncu mum ışığına kadar optimum aydınlatmayı sağlayarak en iyi gece okuma deneyimini de sunuyor.

Su altında müzik keyfi
Tatilde yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri de hiç şüphesiz müzik dinlemek. Sony’nin suya ve toza dayanıklı yeni WS620 Serisi Walkman’i, bunun için biçilmiş kaftan. -5 ila 45 derece arası sıcaklıklarda çalışan ve IP6X standardında toz gibi küçük parçacıklara dayanıklı olan Walkman Serisi, plajda size mükemmel şekilde eşlik edecek. Sıcak bir günde yüzerek serinlemek istiyorsanız, serinin su geçirmeyen modelleriyle ister havuzda ister denizde 30 dakika boyunca 2 metreye kadar suyun altında müzik dinleyebilirsiniz.

360 derece çekim gücü
Son zamanlarda plajlarda kullanılan en teknolojik ürünlerden biri de 360 derece çekim yapabilen kameralar. Samsung’un 4K çözünürlüklü 360 derece kamerası bu yaz plajların favori ürünleri arasında yer alacak. 8.4 megapiksel görüntü sensörleri ve F2.2 dual balıkgözü lensleriyle donatılmış olan Gear 360 ile yüksek çözünürlüklü çekimler yapılabiliyor. 360 derecelik bir video ya da hareketsiz imajlar yaratırken çeşitli görüntüleme modları, düzenleme araçları, fotoğraf efektleri ve filtreler sayesinde özelleştirilmiş içerikler oluşturabilirsiniz. Gear 360, uyumlu bir akıllı telefon veya bilgisayar ile senkronize edildiğinde, en iyi deneyimlerinizi, yüksek kaliteli canlı yayınla veya doğrudan yükleyerek Facebook, YouTube veya Samsung VR gibi platformlarda paylaşmanızı da sağlıyor.

Priz arama derdine son
Güneş enerjili şarj aletleri Mars ve SunBag ürünleri ile artık priz arama derdinden kurtulabilir ve her yerde enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Mars ile tablet ve cep telefonlarınızı, SunBag’ler ile laptoplarınıza kadar daha kapsamlı enerji ihtiyacı duyan cihazlarınızı şarj edebilmeniz mümkün. Bu ürünlere ek olarak 10 dakika güneş enerjisi ile şarj edilip 30 dakika kesintisiz ve kaliteli müzik keyfi yaşatacak SunTune kablosuz hoparlör ise tüm dış mekanlarda müziğin hep yanımızda olmasını sağlayacak ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Cevap bırakın