Piknik keyfinizi artıracak elektronik ürünler

Piknik keyfinizi artıracak elektronik ürünler

0

Yaz ayları piknik sevenler için en uygun zamanlardır. Açık hava, yanınızda sevdikleriniz, lezzetli yemekler… Yemek dışında piknikte çeşitli sosyal aktiviteler yapılır de, sohbetler edilir, şarkılar söylenir. Piknik ayrıca doğayla iç içe olmanın en güzel yollarından biridir. Tüm bunlar pikniğin olmazsa olmazlarıdır. Bununla birlikte pikniğe giderken yanınıza alacağınız ya da piknik öncesinde hazırlık yaparken kullanabileceğiniz birçok elektronik ürün var. Piknik sezonunun tam gaz devam ettiği bugünlerde bu keyfinizi artıracak elektronik ürünleri bir araya getirdim.

Tefal HV8 9in1 Kıyma Makinesi
Mükemmel ve hızlı bir şekilde taze etten kıyma elde edebileceğiniz HV8 ile farklı dilimleme aksesuarları piknik mangalsız olmaz diyenler için ideal bir ürün. 2200W motor ile dakikada 4,5 kilograma kadar kıyma çekebileceğiniz cihaz, kendi kendini bileyen bıçakları sayesinde bir performans sunuyor. Geniş ve dayanıklı metal tepsisi, kolay taşıma ve saklama için geniş taşıma sapları ile bu son derece pratik ürünü bu adresten 2999 TL fiyat ile satın alabilirsiniz.

Korkmaz Mangalet BBQ Granit Grill Elektrikli Izgara
Piknik için yapılacak ızgarada mangalla uğraşmak istemeyenlerin tercihi elektrikli ızgaralar oluyor. Korkmaz’In bu segmentteki ürünü Mangalet Granit, 250 derece sıcaklığında bile kömür ve odun zahmetine girmeden, piknik severlere mangal keyfini dumansız yaşatıyor. Ürün granit iç kaplaması ve alüminyum döküm gövdesiyle her türlü çizilmeye karşı 5 kat daha fazla direnç sağlıyor ve çıkarılabilen fiş ve rezistans özelliği, istendiğinde ızgara ile rahat servis yapabilme imkânı sunuyor. 1199 TL fiyatlı bu elektrikli ızgarayı satın almak ve incelemek için şu adrese bakabilirsiniz.

Lava Yekpare Kulplu Döküm Izgara Tava
Elektrikli ızgara yerine pişirme hazırlıkları için iyi bir tava işimi görür diyenlerin favori markası Lava. Bu döküm ızgara tava ile mangal keyfini mutfağa taşıyabilirsiniz. Lava ile pişirme ocakta başlar fırında biter. Uzun sure sıcağı sıcak, soğuğu soğuk tutma özelliği sayesinde sofrada ailenizle ve arkadaşlarınızla buluşur. Isı kaybının hızlı yaşanabileceği açık hava alanlarında da dostunuzdur. Lava açık ateş dahil, mikrodalga dışında her pişirme metodunda kullanabilirsiniz. Yüksek ısı dayanıklılığına ve ısı tutma özelliği sayesinde, Lava tavanın kayın ahşap standı ile uzun süre sıcak kalacak paylaşımlık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bu marifetli tavayı şu adresten satın alabilirsiniz.

Bu bluetooth hoparlörler pikniklerin vazgeçilmezi
Piknik keyfinin vazgeçilmezlerinden biri de müziktir. Yemekler yenir, üstüne müzik başlar. Hep birlikte şarkılar söylenir, danslar edilir. Bu ortamı sağlamak için ise pikniğe iyi bir hoparlör getirmek şart. Bu kategoride onlarca ürün var. Benim ise üç önerim olacak. İlki olan JBL Flip 6 su geçirmez ve toz geçirmez özellikleri ile öne çıkan bir ürün. Bu sayede tüm hava koşullarında istediğiniz yere götürebilirsiniz. 12 saatlik pil ömrüyle, müzik sizi nereye götürürse götürsün güneş batana veya doğana kadar parti yapabilirsiniz. Bu ürünü şu adresten satın almak mümkün. İkinci önerim ise Harman Kardon Aura Studio 3. Kablosuz olduğu için oldukça kullanışlı olan Harman Kardon Aura Studio 3, hafif ve kompakt tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir ve size istediğiniz yerde müzik dinleme özgürlüğü sunar. Bu ürünü incelemek ve satın almak için ise şu adrese bakabilirsiniz. Üçüncü ve son önerim ise JBL Go 2. Bu su geçirmez cihaz, modern özelliklerle donatılmış ve mükemmel ses kalitesi ile öne çıkan bir ürün olma özelliği taşıyor. Kullanım kolaylığı sunduğu gibi kaliteli ve güçlü sesi ile cihazlara uyum sağlıyor. Bulunduğunuz ortamda 5 saate kadar kesintisiz JBL ses kalitesi sağlayan model, dahili gürültü önleyici mikrofonu sayesinde telefonda daha net konuşmaya imkan tanıyor. Bu ürünü incelemek ve satın almak için bu adrese bakabilirsiniz.

Cevap bırakın