Orta Segment LG K50S ve K40S duyuruldu

0

Uygun fiyatlı orta segment modeller açısından daha iyi bir kamera ve batarya performansı ile geliyor…

LG’nin orta segmente hitap edecek olan yeni kıllı telefon modelleri K50S ve K40S resmi olarak duyuruldu. Uygun fiyatlı orta segmentin standartlarına göre daha iyi bir kamera ve batarya performansı ile gelecek olan modeller ayrıca askeri standartlarda dayanıklılığa sahip olacak. Sektörde eski günlerini arayan ve kayp yaşamayan devam eden LG yeni modelleri ile orta segmente şansını deneyecek. LG K50S ve LG K40S modellerini resmi olarak duyuran LG her iki modelde de segmentine göre üst düzey özellikler sunacak.

Yeni duyurulan iki model arasında pro versiyon olan LG K50S 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacak. 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile gelecek olan modelin arka tarafında 3 kamera bulunacak. 13MP + 2MP ve 5MP çözünürlüğündeki arka kameraların yanı sıra ön tarafta ise 13 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunacak. Modelin bataryası ise 4000mAh olacak.

5.1 içlik bir ekrana sahip olan LG K40S modeli ise 2 GB ve 3 GB RAM seçeneği ile piyasaya sunulacak. 32 GB depolama alanına sahip olan telefonun arka tarafında 13 MP ve 5 MP çzünürlüğünde iki kamera ön tarafta ise 13 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunacak. Bu modelin batarya kapasitesi ise 3500 mAh olacak.

Cevap bırakın