OPPO tatilde de yanında

0

Şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken A Serisi modelleri A54 ve A74, yaz tatilinizi ölümsüzleştirmeniz için en kaliteli kamera özellikleriyle birlikte gelirken OPPO’nun kablosuz kulaklık modeli Enco Air, karmaşadan uzak kalıp harika müzikler dinleyerek dinlenmenize olanak sağlayacak.

OPPO’nun A Serisi akıllı telefon modelleri A54 ve A74 ile kablosuz kulaklık modeli Enco Air, yaklaşan yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeniz için iyi birer alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

OPPO A54’ün arka kısmında 13MP ana kamera, yakın mesafe çekimleri için 2MP makro kamera ve arka planı bulanıklaştırıp fotoğrafın konusunu vurgulayan çekimler için 2MP bokeh özelliği bulunuyor. Renk doygunluğunu ve parlaklığını dengeleyen Dazzle Color ile tüm ortamlardaki çekimleri iyileştiren OPPO A54, Yapay Zeka Sahne Tanıma özelliğiyle ise yeşil bitkiler, havai fişekler, kuşlar, gün doğumu ve gün batımı dahil olmak üzere 23’e kadar farklı senaryoyu akıllıca tanıyabiliyor.

Arkada dikdörtgen bir tasarım içerisinde üçlü kamera düzeneğiyle birlikte gelen OPPO A74’ün 48MP çözünürlüğündeki ana kamerası tüm fotoğrafları ve videoları yüksek derecede bir netlikle çekiyor. 48MP ana kameraya portre çekimlerinde başarılı 2MP derinlik kamerası ve küçük ayrıntıları yakalamaya yarayan 2MP makro kamera eşlik ediyor.

Kablosuz müzik dinleme keyfi

OPPO Enco Air’in mat bir dokuya sahip şarj kutusu, lüks bir dokunma hissi verirken üst kapağı yarı saydam tasarımıyla dikkat çekiyor. 3,75 gramlık ultra hafifliğe sahip OPPO Enco Air, yarı kulak içi bir tasarımla birlikte geliyor. Suya dayanıklı kulaklıklar ayrıca su sıçramalarından etkilenmeyecek şekilde IPX4 sertifikasına sahip ve ideal bir günlük kullanım sunuyor.

Cevap bırakın