OPPO RX17 Neo MediaMarkt’ta

0

OPPO’nun Türkiye’de MediaMarkt mağazalarında satışa sunduğu modellerden biri olan RX17 Neo, doğadan esinlenen tasarımı ile dikkat çekiyor.

OPPO RX17 Neo, MediaMarkt mağazalarında satışa sunuluyor. RX17 Neo için tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 2.999 TL.

Türkiye akıllı telefon pazarına iddialı bir giriş yapan OPPO’nun teknoloji ve tasarım vizyonunu yansıtan en güzel modellerden biri olan RX17 Neo, tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

RX17 Neo’nun ekran parmak izi sensörü adeta sihirli bir dokunuş hissi veren ince bir dokunuşla açılıyor. Ekranın altına yerleştirilen ışığa ultra duyarlı bir sensör, parmak izini kristal netliğinde görüntülüyor.

Doğadan esinlenen 6.4 inçlik damla ekran, daha iyi oyun deneyimi ve video gösterimi için ön panelin yüzde 91’ini kullanıyor.

25 MP yapay zekâ güzellik kamerası

OPPO RX17 Neo, yapay zeka teknolojisine sahip 25MP ön kamera ile güzelliğinizi takdir ediyor. RX17 Neo, ufak bir dokunuş ile yüzünüzün mikro saniye hızında analizini yaparken, 296 yüz tanıma noktanızı ayırt edebiliyor.

Ürünün kalbi olan Qualcomm 660 İşlemci üst düzey performans sunarken, 4GB + 128GB alan kapasitesi çok sayıda video ve fotoğraf depolama imkânı sunuyor. RX17 Neo, kendi segmentinde 128GB dahili hafızaya sahip birkaç model arasında yer alıyor.

RX17 Neo, 4 GB çalışma belleği ile donatıldı. Arena Of Valor ve PUBG: Mobile gibi oyunların optimize edilmiş sürümünü barındıran RX17 Neo, şarjın çabuk bitmediği akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Cevap bırakın