OnePlus Nord N10 için yeni güncelleme çıktı: İşte yenilikler

0

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden OnePlus, kendi çatısı altındaki telefonlar için aktif olarak güncellemeler yayımlayama devam ediyor. Firma birkaç gün önce Nord CE ve standart Nord modeli için yeni güncellemeleri kullanıma sunarken, bu kez de güncelleme Nord N10 için piyasaya sürüldü.

Şirket halihazırda yeni ve üst düzey telefonlarını OxygenOS beta ile güncelleme devam ederken, aynı zamanda yeni Nord serisini de güncel tutmaya çalışıyor. Firmanın son yıllarda piyasaya sürdüğü bu telefonlar, yeni güncellemeler ile daha kararlı hale getiriliyor.

OnePlus Nord N10,  OxygenOS 11.0.1 güncellemesini aldı

OnePlus, kısa süre önce Nord ve Nord CE için yeni OxygenOS güncellemesini kullanıma sundu. Her iki telefon içinde yayımlanan bu güncelleme, çeşitli hataları gideriyor ve Ağustos 2021 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Şimdi ise güncellemeyi alan modellerin arasına Nord N10’da katıldı. OnePlus, tıpkı diğerlerinde olduğu gibi bu telefona da Ağustos 2021 güvenlik yamasını yayımladı. Ayrıca cihazın bilinen kararlılık sorunları da bu sürümle giderildi.

OnePlus Nord N10 için OxygenOS 11.0.1 güncellemesi 179 MB boyutunda ve kademeler halinde tüm pazarlara ulaşacak.

Güncelleme değişiklik listesi

  • Sistem
    • Sistem performansı geliştirildi
    • Android güvenlik yaması 2021.08’e yükseltildi
    • İnternet bağlantısı iyileştirildi ve Wi-Fi sinyal sorunları giderildi

Cevap bırakın