Öğretmeninize ne hediye alacaksınız?

Öğretmeninize ne hediye alacaksınız?

0

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne az bir zaman kaldı ve belki de bizleri geleceğe hazırlayan öğretmenlerimize bir hediye almak isteyebilirsiniz. Eğer tercihinizi teknolojik ürünlerden yana kullacaksanız, sizin için hazırladığımız önerilerimize mutlaka bir göz atın. Öğretmeninize ne hediye alacaksınız?

öğretmeninize ne hediye alacaksınız?

Öğretmeninize ne hediye alacaksınız?

Bugün iş hayatına atılmış bilgili birer bireysek bunu bizleri bugüne hazırlayan öğretmenlerimize borçluyuz. Bizlere çok küçük yaşlarda alfabeyi öğreten, sonrasında fizik, kimya ve matematik gibi derslerle ilerleten öğretmenlerimiz bugün elde ettiğimiz başarıların asıl anahtarı… 24 Kasım da onların günü… Belki bu yıl bizleri biz yapan öğretmenlerimize bir hediye almak isteyebilirsiniz. Belki de çocuklarınızın öğretmenlerine birer hediye almayı düşünebilirsiniz. Eğer teknolojik bir hediye almak isterseniz sizlere birkaç ürün önermek isteriz…

İkisi bir arada

Öğretmenler bizlere birşeyler öğretmek için devamlı olarak öğrenirler. Onların daha çok araştırması ve bunu mekandan bağımsız olarak yapmaları için onlara bir laptop hediye edebilirsiniz. Size Lenovo’nun Yoga Y730 modelini önermek istiyoruz. Lenovo Yoga Y730 sadece 1,19 kg’dan başlayan ağırlığı ve 13,99 milimetrelik ince tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilir bir dizüstü bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik 2’si bir arada özelliği ile bir tablet ya da şık bir dizüstü bilgisayara dönüşebiliyor. Bilgisayar gücünü 8. nesil Intel i7 işlemciden alırken 7. nesile göre yüzde 40’a kadar performans artışı ile güçlü bir performans gösteriyor. Lenovo Yoga Y730 kalem-kağıt kullanıyormuş hissi veren doğallıktaki gelişmiş aktif kalemi sayesinde yaratıcılığın da kapılarını açıyor. Aktif kalemin 4.096 Dpi hassasiyeti ile öğretmenlerimizi, One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden istediğini rahatça çizebilecek ve yaratıcılığını özgürce kullanabilecekler. Bunun yanı sıra hızlı şarj olabilme özelliği ve yaklaşık 11 saate kadar çıkan pil ömrüyle gün içindeki tüm işlerin rahatlıkla tamamlanmasına olanak sağlıyor. Full HD 13-inç dokunmatik ekranı ile en üst düzey görüntü deneyimi yaşatan Yoga 730 bunun yanı sıra klavye ışıklandırmalı bir dizüstü bilgisayarı olarak gece çalışırken de kolaylık sağlıyor. Lenovo Yoga 730 parmak izi okuyucu yardımıyla bilgisayarda rahatlıkla oturum açılabiliyor.

Lenovo Yoga Y730 modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Öğretmenlerin bileklerindeki şıklık

Öğretmeninize ne hediye alacaksınız? Belki ona sağlıklı bir yaşam sürmesi için sağlık bilgilerini aktaran akıllı bir saat hediye etmek güzel bir fikir olabilir. Burada da size Fitbit’in Charge 2 modelini önerebiliriz. Fitbit’in Charge 2 modeli öğretmenlerimizin adımlarını, yaptıkları mesafeyi, yaktıkları kaloriyi, hareketli anlarını, saatlik aktivitelerini ve durağan geçirdiği dakikaları takip ediyor. Gün boyu aktif olmalarını sağlıyor. Charge 2 her saat en az 250 adım atmaları için onlara hatırlatma yapıyor. Ne kadar uzun ve ne kadar derin uyuduklarını da otomatik olarak takip edebiliyorlar. Sessiz bir alarm ile huzur içinde uyanabiliyorlar. Uyku kalitelerini öğrenebilmeleri için kalp atış hızını takip ederek hafif, derin ve REM uyku zamanlarını ayrı ayrı öğrenebiliyorlar. Koşu, fitness ya da yoga gibi egzersizlerin istatistiklerini ekrandan takip edebiliyorlar. Telefonlarının GPS’ine bağlanarak gerçek zamanlı koşu istatistiklerini, yaptıkları mesafeyi ve parkuru harita üzerinden inceleyebiliyorlar. Otomatik Egzersiz Tanıma özelliği ile Alta HR koşu, bisiklet gibi birçok aktiviteyi otomatik olarak algılıyor ve gösterge tablosuna kaydediyor. Gerçek zamanlı kalp atış hızına bağlı olarak, kişiselleştirilmiş solunum seanslarıyla gün boyunca sakin anlarını da yakalayabiliyor.

Fitbit Charge 2 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın