Nisan ayının PS Plus oyunları belli oldu

0

Sony, Nisan ayı için PS Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı. Listede toplam 3 iddialı yapım var. İşte ayrıntılar…

Sony, PS Plus Nisan ayı oyunlarını duyurdu. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebileceği söz konusu oyunlar; Mad Max, Trackmania Turbo ve Q*Bert Rebooted şeklinde sıralandı. Özellikle Mad Max son derece popüler bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Diğer yandan PS3 sahipleri de In Space We Brawl, Toy Home ve Q*Bert Rebooted’i ücretsiz indirebilecek. Son olarak PlayStation Vita kullanıcısı olan el konsolu meraklıları da 99 VIDAS ve Q*Bert Rebooted’a sahip olacak. Anlaşılacağı üzere Q*Bert Rebooted her üç platformda da Nisan ayında ücretsiz.

Yapımlar eğer aboneyseniz 3 Nisan’dan itibaren PS Store üzerinden indirilebilecek. 3 Nisan’a kadar da platformlarda Bloodborne, Ratchet and Clank, Legend of Kay Anniversary, Mighty No. 9, Claire: Extended Cut ve Bombing Busters ücretsiz indirilebiliyor.

Ve kötü bir haber…

Sony, Mart 2019 itibarıyla (1 sene sonra), PS Plus sisteminde her ay sunulan ücretsiz PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunlarının yer almayacağını açıkladı. Dolayısıyla önümüzdeki seneden itibaren PS Plus artık bir işe yaramayacak.

MediaMarkt’ta satışa sunulan birbirinden keyifli PlayStation oyunlarını görmek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın