Motorola Capri’nin teknik detayları belli oldu

0

Motorola’nın önümüzdeki yıl içinde piyasaya sunmaya hazırlandığı akıllı telefon modeli Capri’nin detayları kesinleşti. Cihazın bir de Plus versiyonu çıkacak…

XT-2127 model numarasına sahip Motorola akıllı telefon, ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafınca onaylandı ve bu da cihazın yakında piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Motorola Capri kod adlı akıllı telefonun, 4G LTE, çift bantlı Wi-Fi, NFC ve Bluetooth desteği de bulunacak.

Geçtiğimiz aylarda, Motorola Capri’nin Snapdragon 460 ve HD+ çözünürlüğü (720 x 1600 piksel) destekleyen su damlası şeklinde çentikli bir ekran ile geleceği bildirilmişti. Ebat ölçüleri daha bilinmeyen akıllı telefonun, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama kapasitesi ile çıkması bekleniyor.

Plus modeli de çıkıyor

Motorola Capri’nin 8MP çözünürlük sunan bir selfie kamerası ile donatılacağı ifade edilirken, cihazın arka tarafında ise 48MP, 8MP, 2MP ve 2MP görüntü sensörleri bulunan dörtlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Motorola’nın bu yeni serisinde ayrıca 13MP selfie kameralı ve 90Hz ekrana sahip olan Motorola Capri Plus modelinin de yer alacağı belirtiliyor.

Capri Plus akıllı telefonun da ana kamerası 64MP, 13MP, 2MP ve 2MP çözünürlüklü görüntü sensörlerine sahip olacak ve 4/6GB RAM ve 64/128GB dahili depolama alanı gibi özellikler sunacak. Motorola Capri ve Capri Plus’ın 2021’in ilk çeyreğinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın