Youtuber’lar için mini tripod önerileri

0

Youtube için video üreten Youtuber’ların en büyük yardımcılarından biri mini tripodlardır. Mini tripodlar, kamerayı sabitlemek ve titreşimsiz görüntüler kaydedebilmek için kullanılır. Bu yazıda Youtuber’lar için mini tripod önerilerinde bulunuyorum.

İçerik kraldır. Ama söz konusu video olunca bu sözün değeri daha da katlanır. Çünkü video çağında yaşıyoruz. Okuma yerine izlemenin tercih edildiği yeni dönemde kral video içerik. Bu nedenle video içerik üretmek büyük önem kazanıyor. Video içerik için en gözde platform Youtube. Bu noktadan hareketle, video içerik üreten kişilere de Youtuber diyoruz.

En büyük yardımcınız mini tripod

Youtuber’lar için en başta gelen donanım kamera. Aksesuar olaraksa ilk sırada mini tripod geliyor. Daha sonra iyi bir mikrofon, ışık diyerek donanım listesini uzatabiliriz. Bu yazının konusu ise mini tripod seçenekleri. Gelin şimdi video çekerken kullanabileceğiniz mini tripod alternatiflerine yakından bakalım.


mini tripod

MANFROTTO Compact Action Black

MANFROTTO şirketinin Compact Action Black model tripodu, maksimum 1.5 kg. taşıma kapasitesine sahip. Bu tripod tam olarak açıldığında 155 cm. yüksekliğe ulaşıyor. Özel taşıma çantasıyla gelen bu ürünün toplam ağırlığı ise 1.16 kg. Çekimleriniz sırasında her yere rahatlıkla götürebileceğiniz bu mini tripod, farklı yükseklik seviyesine ayarlanabildiği için, hem otururken hem de ayakta yapacağınız çekimlerde kullanabileceğiniz bir seçenek.

MANFROTTO Compact Action Black hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


mini tripod

SP GADGETS Pov Tripod Grip Universal

SP GADGETS tarafından üretilen Pov Tripod Grip Universal adlı ürün, aksiyon kameranızı istediğiniz konumda sabitlemek için pratik bir çözüm. Ürün, HERO2, HERO3, HERO3 + ve HERO4 aksiyon kameralarıyla uyumlu. SP GADGETS firmasının bu mini tripod ürünü, aksiyon kamerası kullanarak çekim yapan Youtuber’ların hem iç hem de dış mekan çekimlerinde işini kolaylaştıracak bir seçenek.

SP GADGETS Pov Tripod Grip Universal hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


mini tripod

CAMLINK Premium Tripod Black Line 23 mm

Bir başka seçenek ise CAMLINK’in Premium Black Line model tripodu. 3 yönlü panoramik başlığı bulunan bu ürün, 23 mm çaplı ayaklara sahip. Kompakt boyuta sahip olan bu ürün, çıkarılabilir ayaklar sayesinde monopod olarak da kullanılabiliyor. Maksimum 160 cm. yüksekliğe ulaşabilen bu ürünün katlanmış yüksekliği ise 39,5 cm. Ağırlık: 1,2 kg. ağırlığa sahip olan bu ürün, 3 kg. taşıma kapasitesine sahip.

CAMLINK Premium Tripod Black Line 23 mm hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


mini tripod

HAMA 4133 Star 700 EF 125 cm Tripod

MediaMarkt e-ticaret mağazasından seçtiğim son tripod seçeneği ise HAMA’nın Star 700 EF modeli. Kapalı yüksekliği 42.5, açık yükseliği ise 125 cm. olan bu ürünün ağırlığı 620 gram. Plastik malzemelerle destekenmiş alüminyon gövdeden oluşan HAMA tripod, video çekerken en büyük yardımcınız olacak.

HAMA 4133 Star 700 EF 125 cm Tripod hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.


Daha fazla mini tripod seçeneği incelemek isterseniz…

Bu yazıda, MediaMarkt e-ticaret sitesinden sizler için seçtiğim mini tripod önerilerinde bulundum. Önerdiğim mini tripod modellerinden daha fazlasını incelemek isterseniz, MediaMarkt e-ticaret sitesindeki tüm seçenekleri buradan görebilirsiniz.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Her an elinizin altında bulunması gereken el feneri önerileri

Bilgisayarınızı güvenle taşımanız için sırt çantası önerileri

Çok fonksiyonlu kablolu telefon önerileri

Cevap bırakın