Mediatrend Haziran sayısı çıktı! Bu ay sizleri neler bekliyor?

0

Mediatrend haziran sayısında ana konumuz Babalar Günü. Babaların hayatını kolaylaştıracak 10 mobil uygulamayı paylaşıyor aynı zamanda babaların keyfini yerine getirecek ev teknolojilerini mercek altına alıyoruz.

Yeni sayıyı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Mediatrend Haziran sayısı sizlerle!

Mobil hayat köşesinde Alper Rende ile röportajımız var, Alper Rende, teknoloji ile ne kadar ilgili, oyunlarla arası nasıl?

Hayatımız değişiyor. Dolayısıyla Gezi köşemizde bu ay bir seyahat rotası yerine köye göç vLog’larına yer veriyoruz. Eğer sizin de ilerleyen dönemde köye göç etmek gibi bir idealiniz varsa, çok ilham verici hikayeler bulacağınıza eminiz.

Objektif köşemizde drone’ların esintili dünyasına giriş yapıyoruz. Hem drone ile video çekim tüyolarını sizlerle paylaşıyor hem de DJI’ın en yeni drone modeli olan Mavic Air 2’ye yakından bakıyoruz. Bakalım, DJI bu kez gökleri nasıl fethedecek?

Ses ve Görüntü köşemizde hem geniş aileler için geniş ekranlı televizyon tavsiyeleri veriyoruz.

Bilgisayar Dünyası köşesinde ise konsolu mu, bilgisayar mı sorusuna artık nihai yanıtı veriyoruz. Oyun dünyasını ikiye bölen bu konu hakkında bizim de fikirlerimiz var!

Evde Yaşam köşemizde bir kafa karışıklığına son vereceğiz. Babanıza hediye alma konusunda tereddütler yaşıyorsanız, hediye rehberi sizlerle. Ayrıca, evinizin havasının temizliğine dair birçok ipucu da yine sizleri bekliyor.

Mediatrend Haziran sayısında yer alan konular tabii ki bunlarla sınırlı değil ve bunları keşfetmek için sayfalara karıştırmaya başlamanız gerekiyor.

Cevap bırakın