MediaMarkt’ta yeni MacBook Air’de 1000 TL indirim! [Kısa süre için]

0

Apple’ın geçtiğimiz aylarda güncellediği yeni MacBook Air, MediaMarkt’ta kısa süre için 1000 TL indirimle, üstelik taksitle satın alınabiliyor. İşte detaylar…

MacBook satın almak isteyenlere bulunmaz fırsat! Apple’ın geçtiğimiz aylarda güncellediği yeni MacBook Air, MediaMarkt’ta kısa süre için 6499 TL yerine 5499 TL’ye yani tam 1000 TL indirimle, üstelik taksitle satın alınabiliyor.

Hemen fırsata göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tasarım ve donanımın üst seviyede sunulduğu MacBook Air, Apple’ın gelişmiş teknolojiyi kompaktlıkla buluşturduğu bir alternatif. Sadece 1,4 kg civarındaki ağırlığıyla özellikle hareket halindeki kullanımda dijital yaşamı kolaylaştırıyor.

Hayatı yoğun tempoda yaşarken hareket halinde olmaktan vazgeçemeyenlerin yükünü hafifletmek için tasarlanan i5 işlemcili Apple MacBook Air MQD32TU/A, şıklık ve performansın başarılı uyumunu tanımlıyor. Zorlu görevler ve çoklu uygulamalarda yüksek verimlilik için geliştirilen 1.8 GHz hızındaki i5 işlemci desteği, ihtiyaç duyulan performansı her an aktif hale getiriyor.

8 GB RAM, 128 GB SSD, 1440 x 900 piksellik 13.3 inç ekran, Intel HD Graphics 6600 ve uzun pil dayanıklılığıyla öne çıkan MacBook Air; USB, Thunderbolt, HDMI, SD Kart, 3,5 Kulaklık Jakı olmak üzere eksiksiz şekildeki portlarla birlikte geliyor.

Süper-mobil özellikteki Mac modelinde kullanım kolaylığı da dikkat çekiyor. Çok sayıda önyüklü yazılımla gelen modelde Mac işletim sisteminin sağladığı pratiklik ön planda.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun bilgisayar alternatiflerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın