MediaMarkt’tan hayatı kolaylaştıran servisler!

0

MediaMarkt yalnızca teknolojik ürünler satmakla kalmıyor, onu kullanıma hazır hale getirerek kullanıcı dostu bir deneyim de yaratıyor. Akıllı Hizmet Noktası’ndan verilen servisler içinde Mobil Hizmet Paketi ve Ekran Değişim Hizmeti gibi kolaylıklar kullanıcıya daha konforlu bir satın alma süreci sağlaması açısından oldukça faydalı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan MediaMarkt GSM servisleri nedir? Nasıl kullanılır? Bunlara yakından bakalım.

Bu videomuzda sizler için Özdilek AVM içindeki MediaMarkt mağazasına gittik ve GSM servislerinin nasıl bir deneyim sunduğunu anlattık. Ayrıca, hizmetlerin birinden de faydalandık. İyi seyirler…

MediaMarkt GSM servisleri neler sunuyor?

GSM servisleri arasında İlk Kurulum Hizmeti, dikkat çeken hizmetler arasında yerini alıyor. Mağazadan satın aldığınız akıllı telefonu kullanıma hazır hale getirirken uğraşmak istemiyorsanız, bunu sizin için mağaza yetkilileri yapabiliyor. İlk ayarları yapılan telefon, kısa sürede teslim ediliyor. Size telefonu cebinize koyup mağazadan çıkmak kalıyor.

Akıllı Hizmet Noktası’ndan alabileceğiniz hizmetler tabiki bununla sınırlı değil. Antivirüs Hizmet Paketi de bilgisayar ve akıllı telefonlarınızın güvenliğini sağlamak için sunulan hizmetler arasında. İstediğiniz takdirde, kurulumu yapılan cihazınıza bir antivirüs yazılımı yükleniyor. Bu sayede cihazınızın güvenliği ile ilgili aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor.

Ayrıca, Veri Yedekleme ve Aktarma Hizmeti de MediaMarkt müşterilerine sunuluyor. Bu hizmet ile eski telefonunuzdaki bilgileri yedekleyebilir ya da yeni telefonunuza güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz. Bunun için de sizin saatler süren çabalar harcamanıza gerek yok.

Yazılım Yükleme Hizmeti de hizmetler arasında yer alıyor. İstediğiniz yazılımları telefonunuza ya da bilgisayarınıza yükletmek için mağazaya götürmeniz yeterli. İstediğiniz kurulumlar lisanslı olarak yapılıyor ve kısa sürede size yine teslim ediliyor.

Akıllı telefonlar için fiziksel güvenlik de son derece önemli. Yazılımla güven altına altığınız telefonunuza bir de çizilmelere karşı ekran koruma filmi taktırmalısınız. Akıllı Hizmet Noktası bunu da sizin için yapıyor. Böylece mağazadan çıkmadan telefonunuzu hem yazılımsal olarak hem de fiziksel olarak güven altına almış oluyorsunuz.

Kişisel Koruma Paketi de GSM servisleri arasında yer alıyor. Çalınma ya da hasar durumlarında canınızın daha az yanması için bu koruma paketine ihtiyacınız var. Bu paketi satın aldığınızda cihazınızı koruma altına almış oluyorsunuz.

Heyecan verici hizmetlerin arasında yer alan Kişisel Tasarım Hizmeti ise telefonunu ya da bilgisayarını renklendirmek isteyenleri bekliyor. 11 MediaMarkt mağazasında bulunan hizmetten faydalanarak cihazınızı istediğiniz tasarımla özelleştirebiliyorsunuz.

Destekler yalnızca teknik taraf ile sınırlı değil. MediaMarkt eski telefonları bedeli karşılığında alıyor. Bu bedeli, yeni telefon satın alacağınız zaman indirim olarak kullanabiliyorsunuz.

Tüketici kredisi kullanmak istediğinizde de MediaMarkt yanınızda. Burada önemli bir noktaya dikkat etmek gerekiyor. Satın alınacak olan telefonun fiyatı 3500 TL’nin üzerindeyse 6 aylık kredi çekmek mümkün. Eğer 3500 TL’nin altındaysa kredi süresi 10 aya çıkabiliyor.

GSM operatörleri hizmetlerinde ise operatörüne bağlı olarak bir cihaz satın alabiliyor ya da mevcut paketini değiştirebiliyorsunuz. GSM operatörü üzerinden bir cihaz aldığınızda 6 aylık taksit avantajından da yararlanabiliyorsunuz.

0850 222 15 00 MediaMarkt Çağrı Merkezi’ni arayarak tüm bu bilgilerden daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın