Media Markt’ın mağaza yatırımları Adana ile devam ediyor

0

1489581019_15

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’de 48’inci ve Adana’da 3’üncü mağaza açılışını gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Media Markt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle, 15 Mart’ta Adana’daki üçüncü, Türkiye’deki 48’inci mağazasını hizmete açtı. Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği mağazada açılışa özel fırsatlar sunuluyor.

Yeni nesil perakendecilik tüketicilerle buluşmaya devam ediyor

Media Markt, ziyaretçilerin sadece akıllarındaki bir ürünü almaya geldikleri bir adres olmanın ötesine geçerek, tüm dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olmayı hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarına Adana ile devam ediyor.

Adanalı tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 17 çalışanı ve 700 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini en yeni teknolojik ürünlerle bir araya getiriyor. Mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulan ürünlerin yanı sıra tüketiciler aynı zamanda istedikleri ürüne online kiosk’lar sayesinde rahatlıkla erişebiliyor.

1489581547_IMG_8016

Açılışa özel kaçırılmayacak fırsatlar

Büyük bir ilgi ile karşılanan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor.

Bu fırsatların yanı sıra, Media Markt’ın anlaşmalı bankasından 2.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.

Cevap bırakın