Mass Effect: Andromeda’nın 10 saatlik ücretsiz demosu yayında

0

Mass Effect: Andromeda’nın demosu, PS4, Xbox One ve PC için yayınlandı. 10 saat süreli demo, oyunu satın almayı düşünenler için güzel bir test sürüşü vaat ediyor. Geliştiriciliğini BioWare’in, yayıncılığını Electronic Arts’ın üstlendiği Mass Effect: Andromeda için gelen demo sürüm, bütün oyun meraklıları için dijital olarak indirilebilir durumda. Dolayısıyla daha önce sadece Origin Access üzerinden indirilebilen demo, artık herkese açık.

Tüm platformlar için yayınlandı

Electronic Arts, demonun tüm platformlar için yayınlanmasını sağlayarak önemli bir adım atmış durumda. Böylelikle yapımın, milyarı bulan kullanıcı kesimi tarafından indirilebilir durumda olduğunu belirtelim. Bakalım kaç milyon kişi, Mass Effect: Andromeda demoyu indirip, deneyimleyecek.

Artık daha iyi… Denemeye var mısınız?

Oyunla ilgili ilk yorumlar ise yeterince iyi değildi. Özellikle karakter animasyonları konusunda Mass Effect: Andromeda’nın sınıfta kaldığı belirtiliyordu. Hatta Witcher 3 gibi daha eski yapımların dahi daha iyi modellemelere sahip olduğu iddiaları oyun basınında yer buldu. Neyse ki BioWare, bu eleştirileri dikkate alarak önemli bir patch (yama) yayınladı. Artık Mass Effect: Andromeda, ilk haline göre çok daha iyi. Ancak hala şüpheler devam ediyor, bu noktada oyunu satın almadan önce görmek isteyenler için sunulmuş olan söz konusu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Oyun dünyasına dair dikkat çeken gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın