Marvel’s Avengers artık yeni nesil konsollarda

0

Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmesi ve Yepyeni Kahraman ile Marvel’s Avengers Oynamanın Tam Zamanı…

SQUARE ENIX Ltd., Marvel’s Avengers’ın artık PlayStation5 ve Xbox Series X | S konsollarında mevcut olduğunu duyurdu. Oyunun PlayStation4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, ek ücret ödemeden * tam yeni nesil sürüme yükseltebilir ve ilerlemelerini sürdürmek için kayıtlı oyunlarını aktarabilirler.

Buna ek olarak, oyunun piyasaya sürüldükten sonraki ikinci Operasyonu olan Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect şimdi çıktı ve oyun için yeni bir oynanabilir Süper Kahraman sunuyor: Clint Barton, aynı zamanda Hawkeye olarak da bilinen, eşsiz bir hassasiyete sahip bir okçu.

Clint Barton, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect’in bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect ayrıca güçlü bir yeni kötü adam tanıtıyor: Hulk’un Bruce Banner’ın beyni ve Hulk’un güçlü yönleri ve yetenekleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro şimdi kıyamet gibi bir gelecekte çıldırdı.

 * Marvel’s Avengers, PlayStation 4’ten PlayStation 5 sürümüne yükseltme yapılabilir ve Xbox Series X | S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery’yi destekleyecektir. PlayStation 4 disk sürümünden yükseltme, disk sürücülü PlayStation 5 konsolu gerektirir. Xbox One disk sürümünden yükseltme, Xbox Series X konsolu gerektirir.

Cevap bırakın