LG, Red Dot başarısını sürdürüyor

0

LG, “En İyinin En İyisi” ödülü de dahil olmak üzere 24 ödül aldı…

LG Electronics (LG), dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden olan Red Dot Ödülü’nün 2023 yılı değerlendirmesinde 24 ödül aldığını duyurdu. LG’nin bu çift haneli ödülleri arasında, oyun ve izleme deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için bükülebilir bir TV olarak tasarlanan LG OLED Flex ile kazandığı “En İyinin En İyisi” ödülü de bulunuyor.

Dünyanın ilk bükülebilir 42 inç OLED ekranına sahip olan LG OLED Flex, aralarından seçim yapabileceğiniz yirmi eğrilik seviyesiyle benzersiz ekran özelleştirilebilirliği sunuyor. Kapsamlı bir müşteri araştırmasına dayalı olarak tasarlanan eşsiz ekran, kişiselleştirilmiş bir oyun ve görüntüleme deneyimi sağlıyor. LG OLED Flex ayrıca, oyun ortamını kullanıcının alanına genişletmeye yardımcı olan özelleştirilebilir arka aydınlatma ve rahatlığı artıran sezgisel bir kullanıcı arayüzü de dahil olmak üzere çok çeşitli oyuna özgü özelliklerle birlikte geliyor. LG OLED TV’ler, 2013’teki ilk lansmanından bu yana istisnasız her yıl Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

Red Dot Ödülü’ne layık görülen birçok LG ürününden biri olan MoodUP™ özellikli buzdolabı, renk değiştiren LED kapı panelleri ve dahili hoparlörlere sahip olmasıyla dikkatleri çekti.

Cevap bırakın