Lenovo’dan Anneler Günü için hediye tavsiyesi: Tab 10 tablet

0

 

 Lenovo’nun yeni tableti Tab 10 ile annenizi şık tasarımlı yüksek teknoloji ile tanıştırın.

Teknoloji şirketi Lenovo’nun yepyeni tableti ‘Tab 10’ ile Anneler Günü’nde annenize Dolby Atmos tarafından geliştirilmiş çift hoparlörü, 10.1 inç HD ekranı, uzun pil ömrü ve şık tasarımıyla iddialı bir tablet hediye edebilirsiniz.

Lenovo’nun yepyeni tableti Tab 10 ile Anneler Günü’nde annenize şık bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Dolby Atmos tarafından geliştirilmiş çift hoparlörü sayesinde annenizin mükemmel ses kalitesi ile müzik dinleyebileceği Tab 10’un 10.1 inç HD ekranı ile deanneniz dilediği film ve dizileri rahatça seyredebilecek.  

Android işletim sistemine sahip olan Tab 10’un müzik, oyun ve fotoğrafları saklamak için geniş dahili depolama alanı ve genişletilebilir hafızası bulunuyor. Bu sayede Tab 10 anneniz için şık ve günlük ihtiyaca cevap veren kullanışlı bir tablet olma özelliği taşıyor. Tablet, mütevazı fiyat etiketiyle de dikkat çekiyor.

Uzun pil ömrü…

Tab 10, kullanıcılarına kişiselleştirme ve aynı zamanda paylaşım imkanı da sunuyor; bu özelliği sayesinde ayrı kullanıcı hesapları ile tüm ailenin ihtiyaçlarını tek bir tabletle karşılamak mümkün. Ayrıca yaklaşık 10 saatlik uzun pil ömrü ile ideal bir tablet deneyimi de yaşatıyor.

MediaMarkt’ta online alışverişle Lenovo Tab 10’u satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın