Kasım ayı için 5 ücretsiz mobil oyun tavsiyesi!

0

Android ve iOS cihazınızda oynayabileceğiniz 5 yeni oyun tavsiyesi ile karşınızdayız. Listemizdeki oyunların hepsi Kasım ayında çıktılar ve indirmeniz için sizden hiçbir ücret istenmiyor. Bu oyunları gönül rahatlıyla indirebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kasım ayı için 5 ücretsiz mobil oyun

ücretsiz mobil oyun

South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer Kasım ayında nihayet hem Android hem de iOs kullanıcıları için indirmeye sunuldu. Eğlenceli ve mizah yüklü South Park dünyasında sıra tabanlı bir RPG oyun bekleyenler resmen yaşadı. Yeni oyunun çıkmasıyla birlikte benzer temeller üzerinden mobile gelen yapım, 60 farklı tek kişilik senaryo ve başkalarının oyunlarına katılabileceğiniz multiplayer modu içeriyor.

South Park: Phone Destroyer iOS indir

South Park: Phone Destroyer Android indir

ücretsiz mobil oyun

Rules of Survival

PC oyuncularının büyük bir keyifle oynadığı PUBG için uzun zamandır benzer yapımlar mobil tarafta bizlere sunuluyor. Grafikleri ile dikkat çeken Rules of Survival ise bu alanda en başarılı yapımlardan biri olmaya aday. Genelde PUBG klonlarında oyuncu sayısı 20’yi geçmezken, Rules of Survival bu sayıyı 120 oyuncuya kadar çıkartıyor.

Rules of Survival iOS indir

Rules of Survival Android indir

ücretsiz mobil oyun

Shadow Fight 3

Bir başka ücretsiz mobil oyun tavsiyemiz PVP moduyla dikkat çeken bir oyun serisi olan Shadow Fight, yeni oyunuyla dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Overwatch ile popüler olan lootbox’lar ile eşyalarınızı toplayabilir ve dünya çapında karşılaşmalara katılabilirsiniz. Eşya ve para kazanmak için ayrıca PVE modlarıyla vakit geçirebiliyorsunuz.

Shadow Fight 3 iOS indir

Shadow Fight 3 Android indir

ücretsiz mobil oyun

Lineage 2: Revolution

PC tarafında popüler olan Lineage 2’den esinlenerek oluşturulan Lineage 2: Revolution, büyük bir çalışma ile şimdi de mobil platformlara geldi. Amerika, Avrupa ve Kanada için indirmeye sunulan yapım, MMO deneyimi açısından büyük bir ihtiyacı karşılacak. 200 oyuncu aynı ekranda toplayabilen oyun, 20vs20 ve 50vs50 rekabetçi modlarıyla dikkat çekiyor.

Lineage 2: Revolution iOS indir

Lineage 2: Revolution Android indir

ücretsiz mobil oyun

Football Manager Mobile 2018

Her yıl olduğu gibi yeni FM oyunun ardından mobil versiyonda kullanıcılara sunuldu. Football Manager Mobile 2018 bu yıl 17 ülkeye ek olarak Amerika ve Güney Kore liglerini de yapıma ekledi. Football Manager Mobile 2018 listemizdeki tek ücretli oyun ama tek seferde ödediğiniz miktara değeceğini garanti edebiliriz.

Football Manager Mobile 2018 iOS indir

Football Manager Mobile 2018 Android indir

Cevap bırakın