Kalbe giden yol teknolojiden geçiyor

Kalbe giden yol teknolojiden geçiyor

0

Her yıl tüm dünyada 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Günü’ne çok az bir zaman kaldı. Ve siz hâlâ ona ne hediye alacağınıza karar verebilmiş değilsiniz. Hemen paniğe kapılmayın çünkü önünüzde 1 hafta gibi bir süreniz var. Hayatınızdaki kadına teknolojik bir hediye almak ister misiniz? Çünkü kalbe giden yol teknolojiden geçiyor…

kalbe giden yol teknolojiden geçiyor

Kalbe giden yol teknolojiden geçiyor

Kırmızı güller, çikolatalar, uçuşan kalpler ve peluş hediyeler… Bu yıl da Sevgililer Günü geldi çattı. O gün için programlar yapıldı, hediyeler alındı. Siz daha henüz karar vermediyseniz hemen paniğe kapılmayın. Önünüzde 1 hafta gibi bir süre var ve hayatınızdaki kadın için ne hediye alabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Mesela ona teknolojik bir hediye almaya ne dersiniz? Bir cep telefonuna asla hayır demeyecektir. Belki de onun en sevdiği dizilerini izlemesi, internette kolaylıkla gezinmesi ve rahatlıkla yanında taşıması için bir tablet satın almayı tercih edebilirsiniz. Kablosuz bir kulaklık da güzel bir tercih olabilir. Biz diyoruz ki, kalbe giden yol teknolojiden geçiyor. Buyrun sizler için önerilerimize bir göz gezdirin.

Yapay zeka telefonun içine girerse

Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kadına bir cep telefonu hediye edebilirsiniz. Sevgilinizin akıllı telefonunu yenileme zamanı geldiyse bu oldukça yerinde bir hediye olacaktır. Sizlere Huawei’in P Smart modelini tavsiye edebiliriz. 6.2 inç ekrana sahip akıllı telefonun en dikkat çekici özelliklerinden biri çift SIM kart çalıştırabiliyor olması. Eğer sevgiliniz işten dolayı iki telefon taşıyorsa bu hediye onun oldukça hoşuna gidecektir. Akıllı telefonun diğer özelliklerine gelince… Huawei P Smart 2019 tam yapay zeka fotoğrafçılık özelliklerine sahip. Bu akıllı görüntü tanıma için her fotoğraf karesinin yapay zeka teknolojisi ile desteklendiği anlamına geliyor. 13 ve 2 megapiksele sahip çift arka kamerayı yöneten yapay zeka, 500’den fazla sahne türünü tanımlıyor, 22 kategori etiketi oluşturuyor, gerçek zamanlı optimizasyon sağlıyor ve böylece çekilen fotoğrafların her zaman olabilecek en iyi şekilde görünmesine olanak sunuyor.

Huawei P Smart modelindeki akıllı telefonu incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ona bir tablet hediye edin

Kalbe giden yol teknolojiden geçiyor dedik ve sizlere şimdi de sevgiliniz için bir tablet modeli önermek istiyoruz. Samsung Galaxy Tab A SM modeli, onu oldukça mutlu edecektir. Bu tableti yanında rahatlıkla taşıyabilir, dilediği yerden internete bağlanabilir, mekandan bağımsız olarak istediği dizileri izleyebilir ve internette aramalarını yapabilir. 10.1 inç ekran boyutuna sahip tablet, 3 GB bellek ve 1.6 Ghz 8 çekirdekli işlemcisi ile oldukça hızlı bir kullanım vaat ediyor. Tabletin arkada 8, önde ise 2 megapiksel çözünürlüğünde kamerası bulunuyor. Samsung Galaxy Tab A SM’nin, çizim yapabilmek için ürünle birlikte dahili olarak gelen bir çizim kalemi var. Not alabilme özelliğine sahip olan bu tablet ile elle yazılan her şey kelime olarak görülebiliyor.

Samsung Galaxy Tab A SM modelindeki tableti incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Müzik kulağından hiç gitmesin

Ona alabileceğiniz en güzel hediye alternatiflerinden biri de kulaklık olabilir. En sevdiği müzikleri rahatlıkla dinlemesi için kablosuz bir kulaklık iyi bir tercih olacaktır. Burada da size Philips’in SHB3075 BT kulak üstü kulaklık modelini önermek istiyoruz. Yumuşak kulak yastıklarına sahip olan ürün, uzun süreli kullanımda bile kulakları asla acıtmıyor ve terleme yapmıyor. Güçlü bas özellikleriyle dikkat çeken kulaklık, güçlü ve basınçlı bas sesi üreten 32 mm hoparlör sürücülerine sahip. Daha iyi dinleme deneyimi için muhteşem bir ses yalıtımına sahip olan kulaklık, şarj edilebilir pili sayesinde 12 saate kadar kullanabiliyor.

Philips SHB3075 BT kulak üstü kulaklık modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın