Kablolu yapıdaki Logitech G333 kulaklık tanıtıldı!

0

Adını daha çok gelişmiş fare ve kulak üstü kulaklık modelleriyle duyduğumuz Logitech, karşımıza kulak içi formda tasarlanmış yeni bir kablolu kulaklık ile çıktı. Logitech G333 adı verilen kablolu kulaklık farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Logitech G333 özellikleri ve fiyatı

Oyun oynayan kullanıcılarını uzun zamandır düşünen ve ona göre ekipmanlar geliştirmeye devam eden şirket bu mihvalde yeni kablolu kulaklığını tasarlamış. Öyle ki hem uygun fiyatlı hem de oyuncuların hedefe alındığı bu yeni G serisi kulaklıkta 3.5mm’lik bir giriş portu bulunuyor. Kulaklık bu sayede telefon ve tablet kullanıcılarına seslenirken bir diğer yandan Xbox ve PlayStation gibi konsol oyuncularını da hedefe alıyor.

Logitech G333

Kulaklığın üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde sesi açmayı ve kapamayı sağlayan cihaz genel anlamda iyi bir ses deneyimi sunmayı vadediyor. Zaten çift ses sürücüsüne sahip olan kulaklıkta aynı zamanda USB-C adaptörleriyle bağlamak için bir bağlantıya da sahip. Kablolu yapıda olduğu için birbirine dolanmayı önleyen özel bir kablo yapısına sahip olduğu aktarılan kulaklığın, üç farklı rengi bulunuyor ve 50 dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor.

Cevap bırakın