iPhone XI ilk kez ortaya çıktı!

0

2019 yılında gelecek iPhone modelleri şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. iPhone XI olarak gelmesi beklenen modelin prototipi @OnLeaks tarafından sızdırıldı.

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerine ait ilk sızıntılar gelmeye başladı. Beklenenden çok erken konuşulmaya başlanan yeni telefon modelleri için iPhone XI adı konuşulurken tasarımın ise son halini hala almadığı anlaşılıyor.

iPhone XI prototipi değişen kamera yapısıyla dikkat çekti!

2019’un ilk günlerinde @OnLeaks tarafından ortaya çıkartılan ilk iPhone XI protopinin ardından farklı bir tasarımla yeni iPhone modeline ait olduğu iddia edilen prototipin görselleri sızdırıldı.

Yine @OnLeaks işbirliği ile CompareRaja isimli internet sitesi üzerinden yayınlanan görsellerde dikkat çeken en önemli detay ise kamera oluyor. İlk ortaya çıkan görsellerde olumsuz eleştiriler alan arka kameranın yeni tasarımı ise akıllara LG modellerini getiriyor.

Orta üst tarafa yatay olarak yerleştirilen üçlü kameraya sahip olan yeni iPhone XI prototipi, şu ana kadar ki modellerden farklı olarak ortadaki kameranın etrafında LED flaşa sahip. Diğer taraftan oldukça ince çerçevelere sahip olduğu görülürken çentiğin küçültülmüş olması da gözlerden kaçmadı.

Hala geliştirilme aşamasında olduğu belirtilen sızıntılarda 2019 iPhone için ismi, tasarımı ve özelliklerinin değişebileceğinin sinyalleri de verildi.

Cevap bırakın