iPhone X jailbreak işlemi gerçekleşti

0

iPhone kullanıcılarının en sevdiği gelişmelerden biri, hiç şüphesiz ki jailbreak işlemidir. Apple’ın 10. yıla özel telefonu iPhone X için de beklenen gerçekleşti ve iPhone X jailbreak oldu.

iphone x jailbreakiPhone X jailbreak gerçek oldu

iPhone X modeli için hazırlanan ve  işlevsel hale gelen jailbreak duyuruldu. Kısa bir süre önce kullanıma sunulan iOS 11.1.1 versiyonu üzerinde çalışan jailbreak modu, telefonu limitsiz bir şekilde kullanmak isteyenleri muutl edecek. iPhone X jailbreak detayları haberimizde.

Liang Chen tarafından duyurulan ve tamamen hazır durumdaki jailbreak için hangi açıkların kullanıldığı belirtilmiyor. Şirket daha önce iOS 11 beta sürümleri ve iOS 10.3.2 için jailbreak tanıtımları da yapılmıştı.

iPhone X için hazırlana jailbreak, iOS 11.1.1’in A11 Bionic ile çalışan iPhone X modelinde bir jailbreak geliştirmek için gereken güvenlik açıklarına sahip olduğunu gösteriyor. Daha önceki iOS 10.x public jailbreak sürümleri iPhone 7 donanımıyla stabil çalışmıyordu. Bir diğer yandan, iPhone X’in jailbreak yapılması önemli bir gelişme olarak tanımlanıyor.

Jailbreak şu anda genel dağıtımda değil ancak çıktıktan sonra bu işlemi kendi insiyatifiniz ile yapmanız gerektiğini unutmayın.

Cevap bırakın