iPhone SE 2 için aralık ayı müjdesi!

0

Apple, 2020 yılının ilk çeyreğinde iPhone SE 2 modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. A13 Bionic işlemci ile gelecek olan uygun fiyatlı iPhone modeli için bazı iddialar ortaya çıktı. iPhone SE 2 satış tahmini ve çıkış tarihi ile şaşırtabilir.

iPhone SE 2 satış tahmini için ilk iddialar

Apple’ın tedarik zincirindeki kaynaklar, iPhone SE 2‘nin satış adetleri ile ilgili konuşmaya başladı bile. Uygun fiyatlı iPhone modelinin önümüzdeki yıl 30 milyon adetlik satışa ulaşacağı öngörülüyor.

Daha önce ortaya atılan iddialara göre, telefon 399 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca, iç kaynaklardan alınan bilgiler Apple’ın yeni cihazı ile ilgili parçaları, aralık ayında stoklamaya başlayacağını gösteriyor.

Ünlü Apple analisti Guo Minghao, Apple’ın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde SE 2 modelini satışa sunacağını iddia eden bir rapor yayınladı. Ayrıca tüm tahminler yeni telefonun iPhone 8 ile benzer tasarım ile geleceğini doğrular nitelikte.

3 GB RAM ile gelecek olan telefonda 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki ayrı depolama alternatifi bulacak. Renk seçenekleri ise gri, beyaz ve kırmızı olarak sıralanacak.

iPhone 11 satışlarının iyi gittiği biliniyor. Ancak, 699 dolarlık fiyat etiketine sahip telefonun yanında 399 dolarlık yeni bir modelin çıkmasının, yüksek fiyat nedeniyle Android’e geçiş yapan birçok iPhone kullanıcısını geri getireceği tahmin ediliyor.

Cevap bırakın