İddia: Galaxy S8 dört farklı renkte gelebilir

0

Ekran Resmi 2017-03-18 19.50.06

Samsung Galaxy S8 ve olası model Galaxy S8+ için lansman tarihleri net olmasa da yakın olduğu biliniyor. Nisan ayında satışlarına başlanması beklenen popüler serinin en yeni üyesiyle ilgili hemen her gün yeni iddialar gündeme geliyor. İşte bunlar arasında öne çıkanlardan sonuncusu cihazın renkleri hakkındaydı…

Samsung’un yeni akıllı telefon modeli, spekülasyonlara göre dört farklı renk seçeneği üzerinden satışa sunulacak. Bu renklerin mercan mavisi, gri orkide, gece yarısı siyahı ve kutup gümüşü şeklinde isimlendirileceği, temelde ise mavi, açık gri, siyah ve koyu gri renklerinin söz konusu olduğu belirtiliyor. Dört rengin de önceki yıllarda görülen Galaxy S8 renklerinde pek fazla ayrı form sunmadığı ise dikkatlerden kaçmıyor. Diğer yandan Samsung, renkler konusunda sürprizlere de yatkın bir marka, sonraki süreçte altın, kırmızı gibi renkler de gelebilir.

Üst seviye akıllı telefon modellerinden birinin 5.8 inç ekranla gelmesi beklentisi var. Ayrıca 2960 x 1440 piksel çözünürlüklü ekran muhtemel özellikler arasında. Ayrıca ülkelere göre Snapdragon 835 veya Exynos 8895 işlemcilerin sunulacağı bilgisi de sıklıkla gündemde yer buluyor. 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanının yanı sıra f/1.7 diyafram açıklığıyla çok daha iyi düşük ışıkta fotoğraf özelliği sunacak 12 MP arka kamera da gündemdeki olasılıklar arasında bulunuyor.

Samsung’un ilgili modellerini Mart ayının sonuna doğru lanse etmesi bekleniyor, bununla birlikte Nisan ayında da lansmanın gerçekleştirilebileceği yönünde bilgiler var.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

 NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın