Huawei Watch 2 Porsche Design satışa sunuluyor

0

2017 yılının başında lanse edilen Huawei Watch 2, yeni bir versiyonla daha potansiyel kullanıcılarına merhaba diyor. Ünlü otomobil markasının tasarım stüdyosu Porsche Design ile Huawei arasındaki işbirliğinin sonucu olan model, Huawei Watch 2 Porsche Design adıyla geliyor. Söz konusu işbirliği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.

Android Wear işletim sistemine sahip olan akıllı saat, sportif tasarımı ile dikkat çekiyor. Oval bir ekranla geliyor ve ilk bakışta da zorlu aksiyon sporlarıyla ilgilenen kimselere hitap edecek gibi duruyor. Günlük kullanım için biraz aşırı olacağını düşünmek mümkün. Teknik özellikler tarafında ise standart modelle aynı yapı kullanılıyor. Bununla birlikte akıllı saatin Porsche Desing tarafından geliştirilmiş özel saat kadranları bulunuyor. Ek olarak kayışlarda da aynı tasarım stüdyosunun çalışmaları görülüyor.

Messi sahnede

Ünlü Arjantinli futbolcu Lionel Messi, cihazın tanıtım çalışmalarında başrolde. Yıldız futbolcunun geçtiğimiz birkaç yıl içinde değişen (sinek kaydı traştan sakala doğru) yüzü fotoğraflarda yer buluyor.

Akıllı saatin teknik özellikleri arasında Snapdragon Wear 2100 işlemci ve AMOLED ekran bulunuyor. Fiyatı ise son derece yoğun spekülasyonları beraberinde getirmiş durumda; cihaz, bazı Avrupa ülkelerinde standart Huawei Watch 2’den yüzde 250 daha yüksek bir fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Cevap bırakın